Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti 11 Nisan Çarşamba Tüyoları

Beni Bırakma 11 Nisan Çarşamba Özeti 68. Bölüm Tüyoları

Atv’nin günlük dizisi Beni Affet’te heyecan devam ediyor. 11 Nisan Çarşamba resmi özeti henüz yayınlanmadı fakat biz sizlere bir kaç önemli tüyoyu haberimizde aktaracağız. İşte 11 Nisan Çarşamba günü yaşanacaklara dair önemli tüyolar.

Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti ve 11 Nisan Çarşamba Tüyoları

Beni Bırakma dizisinde işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Zeynep’in masumiyeti artık ortaya çıkmıştır. Emre’nin ortaya çıkardığı kanıtlar sonrası Zeynep’in masumiyeti kesinleşir. Fakat bu sırada Esin boş durmamaktadır. Kendisini kurtarmak için Arzu ile geçmişe dayanan sırlarını son koz olarak ortaya sürecek ve Arzu’ya baskı yapacak.

Bu büyük sırrın ortaya çıkmaması için Arzu Esin’in safına geçecek. Esin bu yaptığından dolayı ceza alsa bile bundan kurtulmayı başaracak gibi görünüyor. Esin Arzu’yu avucunun içine almış olsa da asıl kurtuluşu Arzu değil Hülya ile olacak. Uzun yıllar önce Esin yaptığı planla Vedat ve Hülya’yı ayırmayı başarmıştır. Fakat bu kez Zeynep için yaptığı planda başarılı olamayacak.

Esin hastanede Hülya ile karşılaşınca kıskançlıktan delirir ve Vedat’ın kendisine olan davranışlarının sebebini anlar. Bu sırada Bora Esin’de bulunan kamera kayıtlarını almak için harekete geçmiştir. Bora Esin’i ceza evine attırmak değil onu ortadan tamamen kaldırmak niyetindedir. Esin yüzünden neredeyse Zeynep’i  kaybedecek olması Bora’yı tamamen çileden çıkarmıştır.

Öte yandan Tarık ve Sıla yeni bir döneme girerler. Sıla Tarık’a onu Meltem nedeniyle ihmal ettiğini ve hayatından çıkarmak istediğini söylese de Sıla’nın geçmişinde yaşananlar onu rahat bırakmayacaktır. Meltem bir kez daha Tarık’ın aklını çelmek için harekete geçecek. Mehmet ve Sıla arasında geçmişte yaşananlar ise büyük merak konusudur.