Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti 10 Nisan Salı Tüyoları

Beni Bırakma 10 Nisan Salı Özeti 67. Bölüm Tüyoları Fragmanı

Atv’nin yükselen yıldızı Beni Bırakma dizisi 67. Bölümü ile ekranlara geliyor. 10 Nisan günü yaşanacaklara dair tüyoları sizler için Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti’nde hazırladık. Resmi özet henüz yayınlanmad. Yayınlandığında ilk olarak sitemiz aracılığı ile sizlere ulaştıracağız.

Beni Bırakma 67. Bölüm 10 Nisan Özeti ve Tüyoları

Beni Bırakma Salı günü yayınlanacak bölümünde Esin yaptığı şeyle tüm dengeleri değiştirecek. Kamera kayıtlarının incelenmesi sonrası maili Esin’in attığı ortaya çıkacak. Herkes Esin’i hedef almaya başlayacak fakat Esin uzun yıllar önce yaptığı bir şey nedeniyle Arzu’nu üzerine gidecek.

Bora’nın silah taşıdığını öğrenince Zeynep’in gözünde Bora değer kaybeder. Bora’nın yanındaki silahlı adamı ile Emre’yi tehdit etmesi Zeynep’i rahatsız edecek ve bu durum sonrası Bora daha da çileden çıkacak. Tarık ve Sıla’nın ilişkisi her geçen gün zora girmektedir. Bu sırada Mehmet’in yaptıklarından ötürü Meltem’e gereken cezayı vermesi herkesin yüreğine su serpecek. Kendisine satın alınan ev için satılık ilanı verilmesi Sıla’yı derinden yaralayacak.

Cansu , Esin’in yaptıklarının ortaya çıkmasında kilit rol üstlenecektir. Hülya ile karşılaşan Vedat’ın ise uykuları kaçacak. Son yaşananlardan sonra Esin’den tamamen soğuyan Vedat’ın Hülya ile yakınlaşıp yakınlaşmayacağı merak konusudur. Hülya uzun yıllardan sonra Zeynep’e gerçekleri açıklayıp babasının aslında başhekimi olduğunu acaba itiraf edebilecek midir ? Bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde birlikte göreceğiz. Tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

dizibilgi google play

Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti 10 Nisan Salı Tüyoları (2 Yorum)

  1. Hayır ne olmasını bekliyordu ki sıla olmaz Tarık bey olmaz deyip durdu kabul etmedi ki Tarık ile o evde yaşamayı şimdi üzülmeye hakkı yok. Meltem paçoz una verdiği söz Tarık dan daha değerliydi şimdi devam etsin sözüne uzak dursun Tarık dan iyi oldu ona oh olsun…