Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti 9 Nisan Pazartesi Neler Olacak ?

Burak 06 Nis 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti 9 Nisan Tüyoları

Beni Bırakma dizisi yeni haftaya yine heyecanlı bir bölümle giriş yapıyor. Bu hafta dizide bir çok gerçek ortaya çıkacak. Zeynep ve Cansu aynı adama aşık olmanın kavgasını yaparken kardeş oldukları ortaya çıktı. Zeynep’e Hülya evlatlık olduğunu ve öz kızı olmadığını söylese de Zeynep Hülya ile Vedat’ın kızlarıdır. Vedat uzun yıllar önce hastanede hemşire oalrak çalışan Hülya ile birliktelik yaşamış daha sonra Esin’in çevirdiği oyunlarla bu ilişki sonlanmıştır.

Yaptığı planlarla Hülya ve Vedat’ı birbirinden ayıran Esin daha sona Vedat ile evlenmiştir. Ayrıldıkları esnada hamile olan Hülya ise bunu gizlemiş ve Vedat’a söylememiştir. Cansu ve Zeynep kardeştir ve babaları Vedat’tır.

Öte yandan kamera kayıtları ortaya çıkmak üzeredir. Esin’in Emre’nin odasına girerek bilgisayardan mail atıldığı sırada orada olduğu anlaşılacaktır. Böylece Esin’in mail atıldığı esnada Emre’nin odasında olduğu da ortaya çıakcaktır. Bunu engellemek isteyen Esin’in bunda başarılı olup olamayacağı merak konusudur.

Bu sırada Emre Zeynep’e gözü gibi bakmaktadır. Cansu ile de Zeynep arasında yakınlaşma başlamıştır. Cansu artık Zeynep’ten nefret etmemektedir ve adeta kardeşi olduğunu hisssetmeye başlamıştır. Aynı zamanda Emre ile Zeynep arasında da buzlar erimeye başlar.

Tarık’a zarar verdiğini düşünerek uzaklaşmaya çalışan Sıla ise zor günler geçirmektedir. Tarık’ın Meltem ile daha mutlu olacağını düşünse de Tarık’ın aklı fikri Sıla’da dır ve neden bu şekilde davrandığını öğrenebilemek için çabalamaktadır. Tarık Sıla’nın bu davranışlarının arkasında da Meltem’in olduğunu düşünür. Daha sonra Tarık Sıla’ya ulaşmayı başarır ve gerçekleri öğrenir.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti 9 Nisan Pazartesi Neler Olacak ?” üzerine 1 yorum

  1. Berna Bozkurt dedi ki:

    Çok ğüzel bir dizi severek izliyoruz annemle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.