Beni Bırakma 64. bölüm Özeti 5 Nisan Perşembe Neler Yaşanacak ?

Burak 05 Nis 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma dizisi 65. bölümü ile 6 mart cuma günü 65. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Beni Bırakma 65. bölüm özetini yayınlama saatimiz gelmedi ancak biz sizlere bölüm özeti çıkana kadar bir kaç tüyo verelim.

Emre kendisine sıkılan silahlardan kurtulur ve Bora ile çetrefilli bir kavgaya girer. Bora için her şeyi yapabilecek sadık köpek Sadık ise olan biteni izler. Bu sırada da Bora’nın Emre’ye zarar vermesini engellemek için olay yerine gelen Cansu ve Zeynep silah seslerinden kimsenin yaralanmadığını görünce sevinir ancak Bora ve Emre yine kavga etmektedir. İşin kötüsü ise Sadık Emre’nin Bora’yı döverek öldüreceğinden korkar ve bir kez daha silahını ateşler. Bu ateş sonucu bence Zeynep vurulacaktır. Zira Cansu’nun vurulması anlamsız olacaktır.

Zeynep hastahanededir. Bir yandan hem Bora hem de Emre Zeynep’in namusu ile oynayan kişiyi aramaya devam eder. Zeynep ise hala  Emre’ye masum olduğu konusunda inanmamaktadır. Adete artık Emre ve Zeynep’in rolleri değişmiştir. Emre Zeynep’in masum olduğuna inanmış şimdi de kendi mailinden atılan mailleri kendisinin atmadığını ispat etmeye çalışmaktadır.

Bora’nı yaptığı hain plan sonrası Zeynep Bora’nın ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu bir kez daha görmüştür. Bora kesinlikle Zeynep’in tanıdığı bildiği çocukluk arkadaşı Bora değildir. Bora Zeynep’e iyi görünmek için taklalar atarken Bora Zeynep’e yakalanmıştır. Artık Zeynep ne olursa olsun Bora’nın kendisine olan aşkına ne de masumiyetine inanacaktır. Bora artık güzellikle Zeynep’e sahip olma şansını kaybeder.

Vedat ve Hülya eski iki aşıktır bence; çünkü bir birlerini ilk gördüklerinde ki yüz ifadelerinden ben aralarında bir aşk geçtiğini ancak kavuşamadıklarını anladım. Muhtemelen Vedat Hülya’dan ayrıldıktan sonra zor zamanda bulmuştur Esin’i yoksa Esin çekilecek çile değildir.

Tarık ise Sıla’nın Mehmet’in evinde ne işi olduğunu ve neden kendisine aşık olduğu halde kendisini istemediğini söylediği düşünür durur. Meltem’in planı bu sefer tıkır tıkır işlemektedir; ancak Mehmet Sıla’nın Tarık’a olan aşkına hala inanmak istemez. Tarık ve Sıla bir birini severken neden kavuşamamaktadır. Mehmet Sıla’nın üzülmemesi için her şeyi yapmaya göze almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir