Beni Bırakma 63. Bölüm Özeti 4 Nisan Çarşamba Fragmanı

Burak 03 Nis 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 63. bölüm Özeti 4 Nisan Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma 4 Mart çarşamba günü 63. Bölümü ile ekrana gelecek. Henüz resmi özet yayınlanmadı fakat elimize ulaşan bir kaç tüyoyu sizlerle paylaşacağız. Sıla’nın yalanı ortaya dökülünce Tarık hemen harekete geçer. Sıla ile yüzyüze gelecek olan Tarık bir cafede buluşarak bu yalanın arka planını öğrenmeye çalışacak. Bu sırada Sıla Meltem’in Tarık’a her şeyi söylediğini anlayacak. Ayrıca Meltem , Buse’den aldığı taktik ile Tarık’tan kendini geri çekecek ve onun adım atmasını bekleyecek. Fakat öncelikle Tarık’ın Sıla’dan soğuması için yeni planlar yapacak.

Zeynep ile ilgili haber Sayarlar’ın evine ulaşınca yer yerindne oynar. Zeynep’i gelin olarak tanıtan Cengiz , Zenep’in ismi böyle bir olayla anılınca şereflerinin iki paralık olduğunu düşünecek. Zeynep’te Sayarların düştüğü bu durumun bilincindedir ve ayrılma işini söylemeyi geciktirdiği için pişmanlık duyar.

Zeynep için sakin günler bir kez daha geride kalmıştır. Hülya’nın bu zor günlerde kızı Zeynep’in yanında olup olmayacağı merak konusudur. Zeynep yaşananları gizli tutmaya çalışsa da Hülya herşeyi öğrenir. Hastane çalışanlarna giden bu mailin Emre’nin bilgisayarından gönderildiği ortaya çıkınca Bora’nın tüm dikkati Emre’ye çevrilecektir. Emre ise bu duruma anlam veremez. İşin aslını araştırmaya başlayan Emre mailin yollandığı saatteki kamera kayıtlarını incelemek ister fakat o saatte kameraların kayıtta olmadığı ortaya çıkar.

Emre ve Bora bu durum için birbirlerini suçlamaktadır. Emre Zeynep ile arasını açmak için bunu Bora’nın yaptığından neredeyse emindir. Esin kendini güvende hissetse de işin arkasında Esin’in olduğunu Bora ortaya çıkaracak ve Zeynep’e bunu yapmanın bedelini Esin’e ağır ödetecektir. Fakat Zeynep artık hastanenin yakınından bile geçecek cesareti kalmamıştır.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.