Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti 3 Nisan Salı Fragmanı

Burak 31 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 62. bölüm ÖZeti 3 Nisan Salı Neler Yaşanacak ?

Beni Bırakma 3 Mart Salı günü 62. Bölüm Özeti ile ekranlara geliyor. Henüz remi bir özet elimize ulaşmadı fakat sizlere hazrladığımız bir kaç tüyoyu aktaracağız. Bu bölüme  özellikle Zeynep2in yaptığı hata damga vuracak gibi görünüyor. 3 Nisan Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 3 Nisan Salı Özeti 62. Bölüm Tüyoları

Emre Bora ile Zeynep’i sarılırken görünce adeta şok geçirir. Herşeyin artık ortada olduğunu düşünen Emre artık Zeynep defterini kapatmıştır.  Şüphelerinde haklı oldupunu düşünen Emre , Zeynep2in kendisini Bora ile aldattığından emin olmuştur. Fakat Zeynep Bora’nın kendisine aşkını bilse de çocukluk arkadaşı oldupu için Bora’ya sarılmaktadır.

Çocukluk yaşlarından itibaren tanıdığı Bora’yı uzun zamandır aramış fakat bulamamıştır. Daha sonra onu karşısında görünce çok özlediğini farketmiş ve ona sarılmıştır. Fakat Zeynep hiç bir zaman Bora’ya o gözle bakmamış ve duygusal anlamda hiçbirşey hissetmemiştir. Fakat Emre aralarında aşk yaşandığını düşündüğü Zeynep ve Bora’ya artık büyük bir düşmanlık beslemektedir. Artık Emre ve Bora karşı karşıyadır. Bora Zeynep’e atılan iftiraların öcünü almak için harekete geçer. Bora tehlikeli bir adamdır ve Emre’nin Bora karşısında başı büyük beladadır.

Öte yandan Tarık Sıla’dan aldığı cevabın şokunu yaşamaktadır. Bu Tarık için kaldıramayacağı bir yüktür. Daha eve çıkmayı reddetmesinin şokunu atlatamamışken bir de boşanma dilekçesini görünce Tarık adeta deliye döner. Tarık’ın hayatından çıkmakta kararlı olan Sıla Tarık’ın aşkından emin olsa da ona zarar verdiğini düşünmektedir. Sıla’nın Tarık’tan  uzaklaşmaya çalıştığını farkeden Mehmet bir kez daha Tarık’ın karşısına dikilir. Fakat bu karşılaşma bu kez çok daha sert olacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti 3 Nisan Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Mrrhabalar severek izlediğimiz dizden bıktık artık gerçler ortayaçıksın esinden sılafan meltemden bıktık artık .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.