Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti 2 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Burak 31 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma dizisinde heyecan 2 Mart Pazartesi kaldığı yerden devam ediyor. 13. haftasına girerken istikrarlı yükselişi ile Atv kanalının da yüzünü güldüren Beni Bırakma dizisinde bu bölüme Esin’in hazırladığı hain plan damga vuracak. 2 Mart Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti ve Tüyoları 2 Mart Pazartesi Neler Olacak ?

Bora ve Zeynep2in geçmişteki hikayeleri ortaya çıkmaya başladı. Her ikisi de küçük yaşlarda tanımış ve aynı yetiştirme yurdunda büyümüştür. Bora daha çocukluk yaşlarından bu yana Zeynep’e aşıktır ve nihayet onu bulmayı başarmıştır. Bora geçmişinde Zeynep’e ait ne varsa hatıra olarak korumuş ve saklamıştır. Zeynep Bora’ya karşı aynı duyguları beslemese de kendisine olan bu büyük aşkı taktir etmektedir.

Bu sırada Esin artık tek çıkar yolun Zeynep2in ortadan kalkması olduğuna karar vermiştir. Zeynep’e yine hain bir tuzak hazırlar. Hastanenin sistemine sızarak Zeynep’in bir hayat kadını olduğuna ve ilişki kurmak için birilerini aradığına dair bir not bırakır. Daha önce de benzer bir plan yapan Esin bu kez tüm hastaneye Zeynep’i rezil etmenin planlarını yapmaktadır.

Bu sırada Tarık Sıla ile kendisi için bir ev hazırlamıştır. Sıla’ya huzurlu bir ev ortamı hazırlama derdinceki Tarık istediği gibi bir ev bularak tüm eşyalarını alıp döşemiştir. Sıla’nın beğeneceğini hayal ederken Sıla bu evde Tarık ile yaşamayı reddedince Tarık büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Üzerine birde boşanma kararını duyan Tarık ne yapacağını bilemez bir hale gelir.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.