Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti 30 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti 30 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 30 Mart Cuma günü hata finali ile ekranlara geliyor. 60. bölüm resmi özeti henüz yayınlanmadı fakat bölüm ile ilgili bir kaç tüyo ve tahmini sizler için hazırladık. Bilindiği gibi Buse’nin yardımını alan Meltem kendisini aklamayı başardı. Cengiz Tarık2ı elde etmek için Meltem’in kirli planlarını öğrense de şirket çıkarları için halen Meltem’i oğluna daha uygun bir gelin adayı olduğunu düşünmektedir.

Bundan sonra Tarık Sıla ile ilgili kafasında hiçbir şüphe bulunmadığından artık hayatında sadece onu istediğini ve onun için herşeyi yapabileceğini yüksek sesle dile getirecektir. Sıla ise Tarık’tan aldığı maddi desteğin farklı anlaşılmasından ötürü oldukça rahatsızdır. Bu nedenle Sıla kendi parasını kazanarak zorda olsa kendi kendini idare etmekte kesin olarak kararlıdır. Fakat bu iş macerası Sıla’nın başına yeni dertler açacak. Sıla’nın çalışmasını istemeyen Tarık buna karşı çıkacak.

Öte yandan Emre yine Zeynep’in arkasından iş çevirdiğini düşünmüştür. Bora yaptığı planın işlemesi ile gayet mutludur. Tek istediği Zeynep ve Emre’nin arasını olabildiğince açmak ve birbirlerinden uzaklaştırmaktır. Zeynep Emre’nin yine kolayca kendisine karşı yanlış düşünmesi nedeniyle ona olan güvenini kaybetmiş durumdadır.

Esin’in her zor durumda kaldığında Arzu ile ilgili sırlarını ortaya dökmesi Arzu’yu oldukça rahatsız eder. Esin’in gerçek yüzünü gören Arzu , Esin varken çok daha dikkatli olması gerektiğini fark etmiştir.

 

dizibilgi google play