Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti 15 Ocak Pazartesi Tüyoları Fragmanı

Burak 12 Oca 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 6. Bölüm’de neler olacak 6 Bölüm Özet ve Tüyoları

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma geçen hafta yayınlanmaya başladı ve ilk hafta için iyi bir giriş yapmayı da başarmış durumda. Hıçkırık dizisi Beni Bırakma’nın önüne geçmek için yayın tarihini bir hafta öne çekmişti.  Fakat Beni Bırakma şu anda reytinglerde Hıçkırık dizisinin önünde. Star Tv’nin dizilerine şu an en iyi alternatif olmuş durumda.

Beni Bırakma 6. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Gerçek Cansu Zeynep ve Emre’nin bulunduğu yere gider. Zeynep’in kendisini aldattığını ve onun yerine geçtiğini söylemesi üzerine Emre büyük şaşkınlık yaşar. Zeynep gerçek Cansu’nun hakaretlerine daha fazla dayanamaz ve ağlayarak mekandan uzaklaşır. Ertesi gün Cansu’nun sözlerini düşünen Emre Zeynep ile görüşmek ister.

Gerçekleri annesine anlatan Cansu Esin’i harekete geçirir. Esin hızlı davranarak bir an önce bu rezilliği örtbas etme derdindedir. Fakat Seher Emre’nin aşık olduğu kızın Esin’in kızı değil Zeynep olduğunu öğrenir. Seher memnundur. Fakat Arzu Emre’nin istemeden de olsa ailelerine ciddi bir tehlike getirdiğinin farkında değildir.  Bu durumda Arzu’nun ne yapacağı merak konusudur.

beni bırakma telefon

Arzu ve Zeynep ikilisinini bağlantılarının en zaman açığa çıkacağı bilinmese de Emre Zeynep2in duruşu ve mütevazi kişiliğinden çok etkilenmiştir. Emre’yi Zeynep’e kaptırdığını öğrenen Cansu ise neler kaçırdığının farkına vardığında çok geç olacaktır. Zeynep ve Emre’yi ayırmak isteyen Esin ise bir plan yapar. Bu planı için Emre’nin annesi Arzu’yu kullanacaktır.

beni bırakma tuba

Öte yandan Sıla Bekir’den kurtulduğuna çok sevinir. Fakat Bekir’in bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Kaybetmeye alışık olmayan Bekir Ağa Sıla’yı da kaybetmeye hiç niyetili değildir. Beni bırakma ile ilgili özetler sitemizden düzenli olarak paylaşılacaktır. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti 15 Ocak Pazartesi Tüyoları Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. Yeliz dedi ki:

  Artık emre herseyi öğrensin ama

 2. medina dedi ki:

  cok guzel dizi umarim final yapmaz

 3. Anonim dedi ki:

  unutma beni gibi güzel deyi yakında final yapar

 4. Hande dedi ki:

  Ben diziyi begendim bence basarili. Beni birakma dizi ozetleri duzenli ciksin lutfen.

 5. Tubam dedi ki:

  Bu dizi fena değil bence ama ben yuvandaki düşmanı bekliyorum onun kadrosu mükemmel acaba saat kaçta yayinlanir

 6. Anonim dedi ki:

  Hıckırık malesef oyuncuları yuzunden kaybetti daha once soylemıstım oyuncuar cok yersiz Nurseli İdiz e yazık oldu. Neyseki bu dizi fena değil yine beni affet e mecbur kalmadık neyseki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.