Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti 29 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları

Burak 28 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti 29 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları

Meltem2in gazete haberini kendisinin yaptırdığını Cengiz’de duyacaktır. Soluğu Metem’in yanında alan Cengiz ondan hesap sormaya başar. Meltem ise arkadaşı Buse ile işbirliği yapar ve tum suçu ona yükler. Buse için şirkette zor günler kapıdadır. 29 Mart Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları beni Bırakma 59. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Buse Tarık ve Meltem’i bir araya getirmek istemiş ve bu nedenle bu ciddi suçu üstlenmeyi kabul etmiştir. Fakat Meltem’in Tarık’ın gözünde artık hiçbir değeri yoktur. Tarık için Sıla hariç hiçbir şeyin önemi kalmamıştır. Artık tek düşüncesi ömrünün kalan kısmını Sıla ile birlikte geçirmektir. Cengiz ise Buse’nin suçu üstlenmesinin ardından Meltem’e olan tavırları değişmeye başlar. Ortağının kızı olan Meltem onun için en uygun gelin adayı olmaya devam eder.

Öte yandan Sıla Tarık’tan uzak durma çabalarına devam eder. Tarık’a yurtta kalıyorum diyerek yalan söylemiş olsa da kendi hayatını idare etmekte kararlıdır. Kendi parasını kazanarak kimseye muhtaç olmamak için iş aramaya karar veren Sıla yine başına iş açacaktır.

Bora Esin’e ciddi bir ceza vermekte kararlıdır. Onu öldürmese de hayatını karartacak bir ceza vermek isteyen Bora bir plan yapar. Esin’in aklına gelmeyecek bir kişiye Esin’in evine girdiğini söyleyerek onu zor durumda bırakacakır. Esin için artık zor günler kapıdadır. Ayrıca Bora, Zeynep ve Emre’nin arasını açma planlarından da vazgeçmez. Bora’nın laflarına inanan Emre bir kez daha Zeynep’in karşısısna dikilecektir. Bora’dan duyduklarını Zeynep’e söyleyerek kendisini aldatmakla suçlayacaktır. Zeynep ise işittiklerinden dolayı adeta şok geçirir ve hesap sormak üzere Bora’nın evine gider. Fakat burada onu bir sürpriz beklemektedir.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti 29 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    emre zeynepten yana yine ihanete ugradıgını hissedip agzına geleni söyler dimi artık senarisler kendini aştı zeynep emreyi tersleyip ondan ayrılmalı zaten dizide onları bir birlerine yakıştırmadım sıla tarık gibi deyiller onlar yakışıyorlar beni affetin 1 sezonu bile beni bırakmadan daha iyi 7 inci sezonuda dahil ya diziyi toparlayın yada final yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.