Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti 28 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Burak 27 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti 28 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma dizisinde hafta ortası heyecan artarak devam ediyor. Esin Bora’yı kandırdığını zannetse de Bora herşeyden haberdardır. Esin Bora’nın evine giderek ses kayıt cihazı ile fotoğrafları almayı planlar fakat Bora’dan beklemediği bir darbe yiyecektir. Bora Esin’in yaptıklarını yanına bırakmayacaktır. 28 Mart Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyolar Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti başlıklı yazımızda sizlerle.

Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti ve Tüyoları Sıla Savaşmayı Seçiyor.

Tarık’ın tüm uğraşlarına rağmen ikna olmayan Sıla , Tarık’tan habersiz boşanma işlemlerini başlatmak üzere harekete geçer. Bu sırada Cengiz gerçekleri öğrenerek Meltem ile karşı karşıya gelir. Cengiz’den ötürü ağır darbe yiyen Meltem’in vazgeçmeye niyeti yoktur ve Tarık’ı elde etme planlarına devam edecektir.

Arzu yaptığı hataların farkına varır ve Zeynep ile bir araya gelmeye karar verir. Bora’nın Zeynep hakkındaki planlarını öğrenmeye çalışan Emre ise Bora tarafından beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya gelecektir. Emre Bora’yı araltırmayı sürdürür. Onun Zeynep’i sevmediğini sadece kendisine aşık olduğu için Zeynep’i hedef aldığını düşünecektir. Ayrıca Bora’nın ölen abisi ile babası arasında uzun yıllar öncesine dayanan bir husumet olduğunu düşünür. Çünkü Bora babasının eski dostunun oğludur.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti 28 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bu dizi beni affeti solayıp geçti. İnşallah böyle güzel devam eder.

  2. Misafir dedi ki:

    Bu kadar çamurlaşarak elde edeceğin adamdan ne bekliyorsun Meltem eline ne geçecek cidden çok merak ediyorum ne kazanacan… Yahu senin ne biçim bi insan olduğunu en iyi tarık biliyo farzet ki evlendin adamın yüzüne nasıl bakacan. Bende kime diyorum ya o zaten yüzsüz ama sıla olmasa bile Tarık asla dönüpte bakmaz sana bi daha.. Tabi senaristler evlendirir de bu kadar gurursuzluğa rağmen sırf saçmalayıp uzatmak için.. Şuraya yazıyorum senaryonun gidişatını.. Sıla boşanmak istiyor Tarık çok üzülecek yıkılacak ve Meltem in ellerine düşecek safoz sıla nın yüzünden ve Meltem bu durumu kullanarak hamile kalacak yada hamileyim dıyecek sonra boşanacaklar Meltem le evlenecek mecburen çocuk falan için hani uzatıp saçmalayacak lar ya… Tarık Meltem ile evlenince Sıla’nın aşkı depreşecek ve bu sefer pişman olacak sonra da kavuşma zımbırtılarını çekicez falan filan artık insan tahmin edebiliyor neler olacağını az çok… Bizi aptal görmesinler… Sıla boşa şu adamı boşa ki senin gibi bi saftan kurtulsun artık.. Aptal şey ne için kimi feda ettiğini kaybedince anlar ancak mıy mıy şey …at seviyorum dediğin adamı diri diri cehennem ateşine mecbur et Meltem paçozuna mıymıntı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.