Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti 27 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Burak 25 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti 27 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma 27 Mart sonu günü 57. Bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Henüz resmi özet yayınlanmadı fakat elimize geçen birkaç önemli tüyoyu Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaşacağız.

Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Sonunda Emre Zeynep’in suçsuzluğuna tamamen ikna olacaktır. Bora’nın çevirdi dolaplar sonrası Emre Zeynep2in Bora ile bir bağlantısı olmadığını ve Bora’nın ne derece tehlikeli bir adam olduğunu daha önce anlamadığını  fark edecektir. Zeynep ise Emre’nin kafayı tamamen Bora ile bozmasından ötürü rahatsızlık duyacak. Çünkü ne de olsa Bora zor zamanlarından hep en yakınındaki isim olmuştur ve bu kadar tehlikeli biri olmadığını düşünmektedir. Emre ise Bora’nın Zeynep’i ne denli sevdiğinin bilincindedir. Bora’nın gerçek yüzü ise yakın zamanda ortaya çıkacaktır.

Nişanlı olduğu halde Sıla’nın Tarık’ın yanında olmaya devam etmesi Cengiz’in gözünde Sıla’yı yuva yıkan kadın haline getirmiştir. Bu ağır ithamları kayınpederinden duymak Sıla için çok ağırdır ve Seher Hala’nın desteklerine rağmen Ankara’yı terketmekte kararlıdır. Sıla2nın nereye gideceği ise merak konusudur.

Sıla’nın düştüğü zor durumun ve gidecek bir yerinin olmadığının farkında olan Meltem Tarık2ın da Sıla’dan vazgeçmeyeceğini iyi bilmektedir. Bu nedenle Tarık’ın Sıla’yı bulup getirmemesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Arzu ise Zeynep’in Esin tarafından iftiraya uğradığına emindir. Fakat Esin’in geçmişine dair bildikleri nedeniyle Arzu ona ses çıakramamaktadır.

Öte yandan Seher Cengiz’in Meltem tarafından dolduruluşa getirildiğinden çok emindir. Cengiz’in Sıla’ya büyük haksızlık ettiğini öğrenen Seher Hala Cengiz’i ikna etmek üzere harekete geçecektir. Seher Hala’nın bu sorunu çözememesi halinde Tarık ve Cengiz arasında ciddi bir baba oğul kavgası yakındır. Tarık sevdiği kadından taraf olacak ve babasına karşı onu şiddetle savunacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti 27 Mart Salı Fragmanı Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bu ne bu ne bukadar saçma senaryo sıla bu kadarmı kötü dizide sadece sıla ve tarık çift olarak yalışıyor onun harici yok bakıyorumda zeynebin suçsuzlugu ortada sıla da masum oldugunu meltem in olmadıgı ortaya çıksın bu diziyi sıla tarık var diye izliyorum yoksa bu kadar parvasız olunmaz bu dizide niye bu kız bukadar aglıyor mutlu edin sıla mutlu olsun artık dikkat çekeceksiniz çook saçmaladınız biraz toplayın sıla tarık aşkı çooooooookkkkkkkkkk güzelllllllllll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.