Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti 26 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Burak 23 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti 26 Mart Pazartesi Neler Olacak

Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma’da yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Haftanın ilk gününe dair resmi özet henüz ulaşmadı fakat sizlere bir kaç tüyo verelim. İşte 26 Mart Pazartesi 56. Bölüm’de yaşanacaklara dair tüyolar.

Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Sayar ailesinden büyük bir darbe alan Sıla için Ankara’da Mehmet dışında sığınacak bir kapı kalmamıştır. Mehmet ise Sıla’ya olan hislerini gizlememektedir. Sıla’yı Tarık ve Meltem’den uzak tutmak için sürekli gözlemektedir. Sıla’nın başına gelenleri öğrenince Tarık’ın ne yapacağı merak konusudur.

Öte yandan Cengiz Sıla’yı oğlu ve şirketinin geleceği için büyük bir tehdit olarak görür. Sıla ile tanışmasının ardından Tarık’ın iş hayatındaki verimsizliğini ve yanlış kararlarını gören Cengiz kesinlikle Sıla’ya karşı iyi niyetli davranmayacaktır. Seher Hala ise Cengiz’e gerçekleri göstermek için elinden geleni yapar. Bu sırada Tarık Meltem’in çevirdiği dolapları açığa çıkararak önemli bir iş başarmış olacak. Sıla’nın masumiyetini ortaya çıkarırken Meltem’in de ne kadar tehlikeli bir kadın olduğunu fark edecek.

Zeynep Vedat’a Esin tarafından yazılan mektubu ele geçirmesiyle eskort bir kız olmadığını kanıtlamanın rahatlığına erecektir. Tabi Emre de. Büyük ihtimalle Cansu ve Bora arasındaki kavga artık bir dostluğa ve ortaklığa dönüşecektir. Bora Zeynep’in peşindeyken Cansu’da Emre’yi istemektedir. Tabi Bora Zeynep2in yanında tüm Sayarlar’ı avucunun içine almak ve geçmişin öcünü almayı planlamaktadır.

Sıla’dan nefret eden Cengiz Zeynep’i oğluna layık görmektedir. Sıla bir mahalle kızıyken Zeynep kariyerli bir doktordur. Sıla’yı ayrıca uzun yıllar süren bir aşkın arasına girmiş bir kara kedi olarak görmektedir. Tarık acaba babasına Meltem’in ne kadar kötü biri olduğunu ispat edebilecek midir ?

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti 26 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. Misafir dedi ki:

    Mahalle kızı ne demek? O insan değil yaratık demek mi ne demek Mahalle kızı. .. Biri tutturdu köylü köylü diye diğeri de başladı Mahalle kızı diye.. . O Mahalle kızı olarak gördüğün kız var ya senin o süprüntü Meltem ine bin basar cengiz efendi arıyla namusuyla anladın mı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.