Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cuma Neler Olacak ?

Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma yükselişini sürdürüyor. Haftanın son gününde yayınlanacak olan bölümde kovulan Sıla artık yapayalnız kalmıştır. 23 Mart Cuma hafta finalinde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Vadat’a Esin tarafından yazılan itiraf mektubunu elde etmeyi başaran Zeynep büyük bir koz yakalamıştır. Zaman kaybetmeden Vedat’a gerçekleri anlatmak ister. Bu durumu farkeden Esin ise mektubu Zeynep’ten almanın yollarını arayacaktır. Zeynep ise mektubu kaptırmak niyetinde değildir ve ne olursa olsun gerçekleri ortaya çıkarmak ister.

 

Cansu’dan Esin’in fotoğraflarını almak için uğraşan Bora fotoğrafları yedeklemediği için kendine kızmaktadır. Bora , Cansu’yu bulup fotoğrafları almak üzereyken gelen Emre’ye yakalanacaktır. Emre’nin fotoğrafları görmesi Zeynep’in masum olduğunu öğrenmesi anlamına gelmektedir.

Meltem’in yaptığı plan nihayet başarılı olur. Meltem ve Tarık’ın arasına kara kedi gibi girdiğini düşündüğü Sıla’yı açıkça tehdit eden Cengiz ona Tarık2ın yanına bir daha asla yaklaşmamasını söyler ve evden kovar. Sıla’nın evi terketmesinin ardından Meltem kesin bir savaş kazandığını düşünür fakat bu sırada Arık’ın ulaştığı bir gerçek Meltem’in tüm oynunu bozacaktır. Meltem’in Sıla üzerine oynadığı oyunlar ortaya dökülürken Arık ve abası Cengiz arasında da gerilim gittikçe tırmanacaktır.

Ailesinin ve şirketin geleceğini düşünen Cengiz Tarık’ı bir an önce Sıla’dan uzaklaştırma derdindedir. Sıla da zarar verdiğini düşündüğü Tarık’dan uzaklaşmaya kararlıdır. Tarık’ın ise ne şirket ne de başka birşey umrundadır. Sıla’dan vazgeçmeye asla niyeti yoktur. Sıla’yı korumaya niyetli olan Mehmet ise Sıla’yı korumak için yeni bir plan yapar.

dizibilgi google play

Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları (2 Yorum)