Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Perşembe Neler Olacak ?

Beni Bırakma dizisinde bir haftanın daha finaline yaklaşıyoruz. 22 Mart Perşembe günü yayınlanacak bölümde Sayar Ailesini zor günler beklemekte. 22 Mart Perembe günü yaşanacaklara dair bir kaç tüyoyu Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaşıyoruz.

Sıla’yı Sayarlar’ın karşısına çıkarmak isteyen Tarık plan yapmaya başlar. Bir akşam yemeği organize edecek olan Tarık ailesinin karşısına Sıla’yı karısı olarak çıkarmayı amaçlamaktadır. Fakat bunun için önce Sıla’yı bulması gerekecektir zira Sılar ortalarda değildir. Meltem’e verdiği söz nedeniyle Sıla, Tarık’tan uzaklaşmak için Ankra’yı terketme kararı vermiştir.

Tarık ise Sıla’yı bulup ailesinin karşısına çıkartmakta kararlıdır . Meltem Tarık’ı durdurmak için elinden geleni yapsa da bu duruma engel olamayacaktır. Tarık er geç Sıla ile ailesini tanştıracak fakat bu tanışma tartışmaları bitirmede faydalı olamayacak. Tarık’ı daha bir çok sorun ve zor günler beklemektedir. Ailesi ve Sıla arasında kalacak olan Tarık bir taraftanda Meltem ile uğraşmayı sürdürecek.

Meltem yeni yapacağı planda Cengiz Sayar’ı maddi yönden sıkıştıracak. Meltem babası ile Cengiz Sayar’ın ortak olmasını koz olarak kullanma peşindedir.Meltem’in babası ile  büyük bir iş ortağı olan Cengiz Sayar ortağını karşısısna alması durumunda işlerinin sıkıntıya gireceğinin farkındadır. Cengiz bu nedenle Tarık ve Sıla’nın evlenmesi taraftarı olacak. Tarık ise asla maddiyatı Sıla’ya tercih etmeyecek.

Emre Zeynep’in kendisinin işine son verebilecek gücü varken böyle bir girişimde bulunmaması nedeniyle mutlu olmuştur. Çünkü kendisi Zeynep’e yapmadığını bırakmamıştır. Esin’in itirafları sonrası Zeynep’in masum olduğunu anlayan Emre Zeynep’in kendisini sevdiğini bilse de öncelikle ona kendisini affettirmek zorundadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çocuktan Al Haberi Programına Katılan Çocuklar

Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları (1 Yorum)