Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Neler Olacak ?

Beni Bırakma 21 Mart Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 53. Bölümde Zeynep2e kendisini affettirmek ister fakat Zeynep Emre’nin , kuru iftiralara bu kadar kolay inanmasını bir türlü hazmedemez. Zeynep Emre’yi çok seviyor olsa da kendisine bu kadar güvensiz olmayı sürdürdüğü sürece onunla asla bir arada olmayacaktır. Emre’de bu duruma hak vermekte ve Zeynep’e birdahaki onunla oturup konuşmadan kuru kuruya herşeye inanmayacağına söz verir. Zeynep’in bu sözün ardından onu affedip etmeyeceği merak konusudur.

Bora Esin ile iş yapma konusunda tereddüt ettiği için pişman olur ve Esin’i bir kez daha Bora ile Zeynep2in arasını bozmak üzere görevlendirir. Bora’nın elinde bulunan fotoğrafların peşinde olan sadece Esin değildir. Vedat’ta istemeyerek de olsa karısını içine düştüğü bu durumdan kurtarmak isteyecektir. Fakat Esin’in akıllanmaya hiç niyeti yoktur.

Bora’nın en çok istediği şey Emre’yi hastaneden uzaklaştırmaktır. Bora bunun için yeni bir plan hazırlayacaktır. Aynı Şekilde Emre’de Zeynep’den uzaklaştırmak istediği Bora’yı bir an önce hastaneden göndermek istemektedir. Acaba hastaneden ayrılacak isim kim olacaktır ? Bu sırada Arzu Emre’nin sorununu çözemeden Sıla meselesi karşısına çıkar.

Arzu ,Sıla ile Tarık  arasında geçenlerin ardından Tarık2a müdahalede bulunmak durumunda kalır. Fakat Tarık ile Sıla çoktan nikahlanmıştır. Arzu Meltem’in çevirdiği oyunların farkındadır. Bu nedenle babasının şirkete ortak olmasından dolayı çekinceleri vardır. Bu sırada Sıla Tarık’tan uzak durma kararını bir türlü uygulayamaz çünkü Tarık’a olan hisleri çok güçlüdür ve Tarık bir an olsun yanından ayrılmamaktadır. Tarık ise Sıla’nın kendisinden uzak durma çabalarına anlam veremez. Öte yandan Meltem’in Tarık ve Sıla’yı ayırmak için yaptığı yeni planında başarılı olup olmayacağı merak konusudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Zor Sevda 13 Temmuz Özeti 53. Bölüm Fragmanı Farhan Pislik Çıktı

 

Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları (2 Yorum)

  1. Arzu mümkünse sıla ve tarık ilişkisine de burnunu sokmasın bi zahmet ya birinin hayatını kararttı zaten bencil kadın böyle annemi olurmuş