Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti 20 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti 20 Mart Salı Neler Olacak ?

Zeynep2e kendisini affettirmek isteyen Bora Esin’in kirli çamaşırlarını ortaya dökmesini ister. Vedat’ta artık Bora’dan iyiden iyiye şüphelenmeye başlamış ve Esin ile aralarından geçenlerden ve Esin’in tuhaf davranışlarının nedeninin Bora olduğundan emin olmaya başlamıştır. Bora ise daha fazla kendini tutamayarak Esin ile ilgili tüm gerçekleri ortaya döker ve tüm gerçekleri alt üst eder. Tüm sırları ortaya çıkan Esin’in ise kendini savunacak bir tarafı kalmamıştır. Bora yaptıkları sonrası Zeynep2in kendisine yakınlaşacağını düşünmüş olsa da büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Zeynep Emre ile kalmaya devam eder. Bunun üzerine Bora tek çaresinin Emre’yi ortadan kaldırmak olduğunu düşünecektir.

Kendilerine yöneltilen her tuzağı atlatmayı başaran Emre ve Zeynep için mutlu günler uzakta değildir.  Fakat Bora’nın da ne kadar tehlikeli olduğunun farkındadırlar. Bora boş durmayacak ve yeni planlar yaparak üzerlerine gelmeye devam edcek. Bora Emre için yeni bir plan yapar. Bu sırada Emre Bora’dan Zeynep’i korumak için ortaklık işini babası ile konuşur. Bora’nın hastaneden gitmemesi halinde Emre ve Zeynep’e kesinlikle rahat vermeyeceğini iyi bilmektedir.

Sıla Meltem’e söz vermesi nedeniyle Tarık’tan köşe bucak kaçmaktadır. Tarık ise Sıla’yı ailesinin önüne eşi olarak çıkarmak istemektedir. Sıla ise ona zarar verdiğini düşünerek bir an önce bu işi sonlandırma derdindedir. Tarık’ın kendisini annesi ve babası ile tanıştıracağını farkeden Sıla bunu engellemek için uğraşır. Tarık Sıla yanında olmasa bile bu evliliği herkese duyuracaktır. Bu durumu öğrenen Meltem’de Tarık’ı engellemek üzere harekete geçer. Sıla’nın Tarık olmadan yapamadığını farkeden Meltem Sılayı Tarık’tan tamamen koparmak üzere bir plan yapar. Bu plan tüm dengeleri alt üst edcektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 20 Mart Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaştık. Sizlerde tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti 20 Mart Salı Fragmanı Tüyoları (3 Yorum)

  1. ohh be nihayet barisacaklar cok sevindim saat bir kere uc olsaydi heyecanla bekliyorum filmi meltemede acayip sinir oluyorum killaniyorum ona hic durmuyor anca kurnazlik pesinde tarigin silayi sevdigini kendiside biliyor ama kendisine yediremiyor hala akillanmadi bu meltem gicik rolcu insallah sila ile birlikte evlenirler meltemede kapak olur hungur hungur aglar pisman olur ama is isten gecmis olur emre – zeynep barisacaklar ya beni mutlu ediyor guzel bir film

  2. Off içim sıkıldı içim sürekli bi plan peşinde Meltem ya yoruldum artık bi yavaş gelsin az bi motoru soğusun ya psikopat ruh hastası