Beni Bırakma 51. Bölüm Özeti 19 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Burak 16 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 51. Bölüm Özeti 19 Mart Pazartesi Neler Olacak ?

Sevilen günlük dizi Beni Bırakma’da heyecan devam ediyor. yeni haftanın ilk bölümüne dair resmi özet henüz elimizeulaşmadı. Fakat biz elimize ulaşan bir kaç tüyoyu sizlere aktaralım. Bnei Bırakma 51. Bölüm Özet’inde yeni haftada yaşanacaklar ve geçen hafta yaşananlra dair hatırlatmaları sizler için derledik.

Beni Bırakma 51. bölüm Tüyoları ve Özeti

Bora nihayet intikamını almayı başardı. Esin2in hakkından gelmeyi başaran Bora rotasını Emre’ye çeviriyor. Emre Bora’nın üzerine elmesinin ardından Bora’nın keim olduğunu öğrenmek üzere harekete geçer. Zeynep ile Bora’nın yollarının nasıl kesiştiğini araştırmaya başlayan Emre Bora hakkında bir çok gerçeği öğrenir. Bora’nın Sayar Hastanesi’ne yaptığı yatırımın tek sebebi Zeynep deildir. Bora’nın hesabı çok daha öncesine dayanmaktadır.

Vedat Esin’e acımamış ve yaptıkarnın cezasını çektiğini düşünmüştür. Fakat Zeynep2in yaşadıklarını hak etmediğini düşünmektedir. Esin ile ilgili bir karar alma eşiğine gelmiştir. Ya yuvası yıkılacak ya da yaşanan bu haksızlığa karşı sessiz kalıp dumazlıktan gelecektir.

Esin’de Bora’nın Zeynep’i sevdiğini ve aynı amaç için uğraştığını düşünmektedir. Zeynep’in Emre’yi sevdiğini bilirken Bora nasıl susacaktır ? Esin bu planı ile iki kötüyü bir araya getirip Emre ile  Zeynep’in üzerine salacaktır. Emre ise hala muallaktadır ve Zeynep2in masum olup olmadığından tam olarak emin değildir. Emre Zeynep’e koşulsuz inanmayı istese de yaşanan olylar bunu imaknsız kılmaktadır.

Yakın zamanda Meltem’in babası diziye dahil olacak. Meltem Sayar şiketinin en büyük hissedarıdır. Tarık hayatında artık sadece Sıla’nın olduğunu ve Meltem’i ayatından tamamen çıkardığını düşünse de bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Meltem son kozu olarak babasını sürecektir.

Sıla her nekadar Tarık’ın kendisini sevdiğinden emin olsa da birlikte olmalarının etraflarına zarar verdiğini düşünmektedir. Sıla mücadele etmek yerine kaçmayı tercih eder ve bir kez daha başını belaya sokar. Tarık acaba bir kez daha Meltem’i kurtarabilecek midir ?

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 51. Bölüm Özeti 19 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları” üzerine 2 yorum

  1. Irmak dedi ki:

    Aaa dizideki Cansu türkiye güzeliymiş doğrumu acaba

  2. Misafir dedi ki:

    Aman babasını sürse nolacak ki Tarık ve Sıla evli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.