Beni Bırakma 50. Bölüm Özeti 16 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 50. Bölüm Özeti 16 Mart Cuma Neler Olacak ?

Atv ekranlarının yükselişteki dizisi Beni Bırakma haftanın finalinde yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına geliyor. 50. bölümü ile ekrana gelen dizi gerçekten beklenenin üzerinde bir başarı sergilemeyi başardı. Çok daha iddialı bir yapım olan hıçkırık dizisi sezona başlarken avantaj sağlamak adına sürpriz bir şekilde yayn tarihini öne cekmiş ve Beni Bırakma dizisinden önce yayın hayatına başlamıştı. Fakat Beni Bırakma arayı kapatmakta gecikmedi ve Hıçkırık neredeyse ilk 100 barajını dahi altında kalacak hale geldi. hal böyle olunca da 50. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Aynı saatte beni Affet gibi bir dizi olmasıda rağmen Beni Bırakma yakaladığı izlenme oranı ile büyük bir başarı göstermiş durumda.

Gelelim hafta finalinde yayınlanacak tüyolara. Meltem farkına varmasa da Veysel’in köyden gelmesini sağlasa da bu durum daha çok Sıla’nın işine yaramış durumda. Tarık gazelerde kendi ve Sıla ile ilgili haberleri çıkartanın Melte olduğunu öğrenmesinin ardından onu terk etti. Seher’de artık aileye gelin olamayacağını söyledi. Meltem iyice köşeye sıkışınca Sıla’nın iyi niyetinden faydalanmak üzere onun yanına gitti ve başına gelenlerden Sıla’nın sorumlu olduğunu söyledi.

Sıla’yı kandırmayı başaran Meltem onun gitmek istemesine neden oldu. Sıla gidecek olsa da artık Meltem Tarık için çoktan bitmiştir. Tarık Sıla’yı sevdiğini onun karşısına geçip açık açık söylemeye karar vermiş olsa da Sıla maalesef ortalıktan kaybolmuş olacak. Sıla’nın nereye gittiği ise merak konusu.

Zeynep ise Bora ve Emre arasında kalmıştır. Bora ise Zeynep ve Esin’in yanında bir de üvey annesi ile uğraşmak durumundadır. Emre’nin hakkındaki gerçekleri öğrenmesi Bora’yı zor durumda bırakacaktır. Bora’nın nereden çıktığı ve Sayar ailesi ile ne sorunu olduğu ise gizemini korumakta. Sayarlar ile Zeynep ve annesi arasındaki bağlantı nedir ? Öğrenmek için dizibilgi.tv yi takibe devam edinizi.

Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için Emre artık elinden geleni yapacaktır. Sağlığını geri kazanan Emre Bora sorununa el atmadan önce Zeynep’i temize çıakrmak isteyecek. Vedat ise Esin’in gerçek yüzünü farketmiş onun masumlara ne akdar kolay iftira atabildiğini görmüştür. Vedat acaba bu durumda ne yapacaktır ?

Beni Bırakma 50. Bölüm Özeti 16 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları (4 Yorum)