Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Fragmanı Tüyoları

Burak 15 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’da heyecanlı ve aksiyon dolu sahnelerin yaşanmasına şahit oluyoruz. Emre ve Bora’nın Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için başvurdukları yollar özellikle Emre’nin hayatını da etkilemek üzeredir. Beni Bırakma 49. bölümünde neler olacak? Emre’yi bekleyen acı sürpriz ne? Emre ölecek mi? Hayatı tehlike de mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Neler Olacak ?

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için büyük bir mücadele verirken takip ettiği adamlar tarafından dövülmüş ve Zeynep Emre’yi baygın halde bulmuştu. Diğer taraftan Bora ise Esin’i köşeye sıkıştırmış Esin Bora’dan kurtulabilecek mi yoksa her şeyi itiraf edecek mi? Tarık herkesi şaşırtmış ve Sıla’yı sevdiğini Veysel’in yanında söylemiştir. Sıla ise kimseye zarar gelmemesi için uğraşırken, Meltem tüm olanların sorumlusu gördüğü Sıla’ya saldırmaktan vazgeçmemiştir.

Beni Bırakma 15 Mart Perşembe 49. bölümde ise; Zeynep ile Emre’nin arası bir nebze de olsa iyi olmuştur. Ancak Bora bu manzara karşısında daha fazla dayanamaz ve Zeynep’i Emre’nin yanından uzaklaştırır. Bora bu olaya dayanamaz ve gözü dönmüş bir şekilde Emre’den hesap sormak için eve girdiğinde Emre’yi acı bir sürpriz beklemektedir. Bora Emre’yi öldürecek mi? Emre ölecek mi? Bu sorunun cevabını yazımızın devamında vereceğim.

 

Beni Bırakma’da Esin Bora’nın elinden kurtulmuştur ancak bir sorun vardır o da Vedat’ın elinden nasıl kurtulacağıdır. Esin Vedat’a yakalanır ve bütün yalanları ortaya çıkar. Tarık ise Sıla ile gerçek bir evlilik yoluna girmeye çalışırken Meltem ile Sıla arasında tüm gerçekler ortaya serilecek ve Sıla kimsenin beklemediği bir karar alacaktır. Sıla’nın aldığı karar tüm dengeleri değiştirecektir. Sıla ne karar aldı?

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.