Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti 13 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Burak 11 Mar 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti 13 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma dizisinin yükselişi sürüyor. Sevilen günlük dizide Emre ve Zeynep kavuşma gününü beklerken Sıla ve Tarık için zor günler kapıdadır. Meltem’in gazeteye vediği haber Sıla’nın köyüne kadar ulaşmıştır.  13 Mart Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti 13 Mart Salı Neler Olacak ?

Ankara’nın sayılı iş adamlarından Tarık Sayar sevgilisi ile nişan gününü beklemektedir. Düğün gününün yaklaştığı haberi Sıla’nın köyünde büyük ses getirir. Hali hazırda evli olan Sayar nasıl evlenecektir ? Veysel Ağa evli olan Tarık Sayar2ın nasıl nişanlandığına anlam verememiştir. Tarık ve Sıla ile yüzleşmek üzere Ankara’nın yolunu tutar.

Tarık’ın karşısına çıkan Veysel Ağa Sıla ve Tarık’ın oyun oynadığını düşünmektedir. Fakat Tarık ve Sıla’nın gerçekten evlendiğini öğrenir. İşin gerçek yüzünü anlayan Veysel Ağa aslında kandırılan kişinin Meltem olduğunun farkına varır. Bunları Sayar ailesine ve Meltem’e anlatıp anlatmayacağı merak konusudur.

Emre ise Zeynep tarafından kandırıldığını onun Bora’nın sevgilisi olmadığını  öğrenecektir.  Zeynep’in kendisini başından savmak için bu yola başvurduğunu öğrenmesinin üzerine bir de randevu evindeki adam ile Zeynep’in hiç alakasının olmadığını öğrenmesinin üzerine işin iç yüzünü anlamak için harekete geçer. Zeynep ile arasını bozmak isteyecek iki kişi vardır. Annesi Arzu ya da Esin ve kızı Cansu. Esin’in maskesi artık düşmeye başlayacaktır.

Bora Esin’in peşine düşer. Esin Bora’nın ses kydından haberi olduğunu öğrenmesi üzerine köşeye sıkışacaktır. Acaba sin bu durumdan sonra Bora için’mi çalışmaya başlayacak?  Emre ve Zeynep’in ayrı olmasını isteyen Esin ve Bora aslında aynı şeyi istemektedir. Bora’dan bir şekilde kurtulmayı başarsa da Esin için asıl tekhlike Emre’dir. Emre’nin Esin’in planlarını öğrenmesinin ardından Esin bu durumdan nasıl sıyrılacaktır ?

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti 13 Mart Salı Fragmanı Tüyoları” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Beni Birakma dizisinde kizlar üniversite talebeleri olmalarina ragmen hic fakülteye gitmiyorlar.Ellerinde hicbir kitap görülmüyor.Senaristler bence biraz da kizlarin caliskanligini,basarilarini,hayatta erismek istedikleri hedefleri ön plana cikarsinlar.Sade namus üzerine kurulmus dizi cok basit oluyor.Oyuncular cok basarilar.Bütün film ekibini tebrik ederim.

 2. Anonim dedi ki:

  Sila,Cansu ve Zeynep Üniversite talebeleri.Cansu hic fakülteye gitmiyor.Sila da artik baska seylerle mesgul.Hem

 3. Anonim dedi ki:

  ESİNİNDEARZUNUNDACANSUNUNDAALLABELASINIVERSİN

  1. Sema dedi ki:

   Ankaranin simgesi Hitit Günesi Anitini gündüz-gece
   gecislerinde göstermeniz cok güzel.

 4. Anonim dedi ki:

  2 GÜN ÖNCE ZEYNEBİN BABASI ESİN İN KOCASI OLDUGUNU ANLADIM ÇOK KOLAY OLDU HEP AYNI HİKAYE BAŞKASI ÇIKSAYDI ŞAŞIRIRDIM SONUNDA ZEYNEBİN SUÇSUZLUGU ORTAYA ÇIKACAK AMA MELTEM DE BELASINI BULMALI SILA TARIK ONLARIN EVLİLİGİ ORTAYA ÇIKMALI DİĞZİDE YAKIŞTIRDIGIM ÇİFT SILA TARIK EN DOGRU ÇİFT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.