Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma yeni bömleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Haftanın ilk gününde dizide bizleri neler bekliyor ? Bora’nın büyük sırrı açığa çıkacak mı ? 12 mart Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi Neler Olacak ?

Beni Bırakma dizisinde Tarık ve Sıla’yı ayırmaya çalışan Meltem fiziksel olarak onları ayırmayı başarsa da kalben bunu başaramamıştır. Tüm planları tek tek bozulan Meltem’in vazgeçmeye niyeti yoktur ve yeni planlar hazırlamaya devam etmektedir. Sürekli kötülük peşindeki Meltem’in bu hafta nasıl bir kötülük planladığı merak konusudur.

Bir diğer kötü karakter Bora’da boş durmamaktadır. Meltem’e göre çok daha sinsi olan Bora şimdilik Zeynep için bir kurtarıcı gibi görünse de ilerleyen bölümlerde Zeynep büyük bir çıkmaza girebilir. Zeynep’e aşık olsa da mertçe karşısına dikilmek yerine sinsi planlar peşinde olan Bora dostça yaklaşıp kendisine muhtaç ettikten sonra Zeynep’e son darbeyi indirme peşinde. Fakat Zeynep Bora’nın kendisine bu kadar yardım etmesinin nedenlerini yavaş yavaş düşünmeye başlamış durumda.

Beni Bırakma 46. Bölüm ile ilgili resmi bir özet yayınlandığında sayfamız güncellenecektir. Sizlerde yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

dizibilgi google play

Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları (5 Yorum)