Beni Bırakma 18. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 18. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Atv’nin yükselen yıldızı Beni Bırakma dizisi 18. Bölümü ile ekranlara geliyor. Emre ve Zeynep2in katıldığı doğum günü partisine Cansu’da gelir.  Cansu ve Zeynep bir kez daha yüz yüze gelirler. Zeynep güzelliği ile partide oldukça dikkat çeker. Onun gelmeyeceğini düşünen Cansu’nun ise bu durum sorası oldukça canı sıkılır.

Beni Bırakma 31. Ocak Tüyoları 18. bölümde Neler Olacak ?

Zeynep2in sonunun geldiğini düşünen Esin ise Arzu’ya ilk haberi vererek hareket geçer. Arzu’ya Zeynep’in arkadaşlarının hayat kadını olduğunu hatta aynı evi paylaştığını söyler. Esin’in planı işlemeye başlayacaktır. Esin ve Arzu konuşurken hayat kadını olan Yeliz cafeye gelir. Arzu ise Yeliz ve Zeynep’i yan yana gördüğünü anımsar.

Organizasyonu yapan firmanın aracı kaza yapar. Daha önceden organizasyon işlerinde tecrübeli olan Zeynep işi devralır. Emre bu konuda ona destek olmaya başlar. Bu yakınlaşmaya dayanamayan Cansu , Zeynep2in elbisesine yemek döker.

Sıla üniversitede yaşadığı olayın ardından bu şımarık öğrencilerle aynı dünyanın insanı olmadığını düşünür ve köye dönme planları yapmaya başlar.Tarık’a veda mesajı gönderir. Tarık ise Sıla’nın gitmesini engellemeye kesinlikle kararlıdır.

dizibilgi google play

Beni Bırakma 18. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları (3 Yorum)