Beni Bırakma 17. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 17. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma dizisi 17. Bölümü ile ekranlara geliyor. Bu hafta dizide heyecan dozu oldukça artacak. Bu hafta Sla ve Tarık aşkı oldukça alevleniyor. Tarık’tan şüphelenmeye başlayan Meltem gerçeklere çok yaklaşır. Beni Bırakma 17. bölüm Özeti’nde Salı günü yaşanacaklara dair tüyolar haberimizin devamında…

beni bırakma zeynep

Tarık Sıla’ya kendini tamamen kaptırır ve ondan başka birşey düşünemez olmuştur. Sıla içinde durum benzerdir. Tarık Sıla’yı görmek için sürekli bahaneler uydurmaktadır. Sıla ise son yaşadığı kapkaç mağduriyetinden sonra kendini güvende hissetmez. Bunun farkında olan Tarık sürekli işten ve Meltem’den bir şekilde kurtulup Sıla’nın yanına gider.

Meltem Tarık’ın davranışlarından şüphe duymaya çoktan başlamıştır. Evlilik planları yapan Meltem’in aksine Tarık gün geçtikçe ondan uzaklaşmaktadır. Meltem bu sorunu Cengiz’e danışmayı düşünür.  Cengiz ise her zamanki gibi Meltem2in yanında olacaktır.

Zeynep ve Emre’nin önünde çözmeleri gereken önemli problemler vardır. Zeynep’in uygun olmayan kişilerle resimlerini gören Arzu için Zeynep’i oğlundan ayrılmaktan başka seçenek yoktur. Başlarda oğlunu üzmek istemese de şüphelerinde haklı olduğunu düşünmeye başlar. Fakat Emre Zeynep ile konuşarak işin iç yüzünü anlamaya çalışmaktan başka bir adım atmayacaktır.

Zeynep’i bir hayat kadını gibi göstermeyi başaran Esin planında başarılı olmuştur. Fakat hayat kadını Zeynep’in evine geldiğinde anneside onunla birliktedir ve olanları görmüştür. Annesi Hülya kızının masumiyetinden emindir. Fakat Zeynep’in ikna etmesi geren kişi annesinden ziyade Arzu’dur.

 

dizibilgi google play