Beni Bırakma 16. Bölüm Özeti 29 Ocak Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 16. Bölüm Özeti 29 Ocak Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma dizisi yeni bir haftaya merhaba diyor. Sıradışı konusuyla oldukça ilgi çeken dizinin izleyici kitleside her geçen gün artıyor. Dizide bu haftada olaylar oldukça karmaşık ve bir o kadarda heyecanlı. 29 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları  Beni Bırakma 16. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 

Beni Bırakma 16. Bölüm Tüyoları 26 Ocak’ta Neler Olacak?

Meltem kocasının hareketlerinden süphelenmeye başlamıştır. Sürekli çalan telefonu Meltem’in yanından ayrılmaları ve gelen telefonlarla Tarık’ın yüzünün gülmesi Meltem’in dikkatinden kaçmaz.Tarık’ın kendisiyle de eskisi kadar ilgilenmediğini farkeden Meltem işin perde arkasını çözmek üzere harekete geçer. Tarık ise gerçekleri açıklamaz fakat Meltem ile daha fazla ilgilenmek için uğraşır. Meltem ve Sıla’nın birbirlerinden haberleri olduğunda nasıl tepkiler verecekleri büyük merak konusudur.

Annesinin ağır sözlerini işiten Zeynep çok üzülmüştür. Yeliz’in elindeki fotoğraflar ise büyük bir tehlikedir. Hülya henüz İstanbul olayını atlatamadan Yeliz’in hayat kadını olduğu gerçeği ile adeta şok olur. Zeynep onu annesine arkadaşı olarak tanıtmıştır. Oynanan bu oyun Zeynep’in hayatını alt üst edecek cinstendir.

Emre’yi kaybetmeyi göze alamayan Arzu şimdilik Zeynep meselesinde sessiz kalmaya karar verir. Fakat Zeynep’in hayat kadını olduğunun ortaya çıkması bardağı taşıran son damladır. Emre ise bu iftiraya inanamayacak ve bu oyunu çözmeye uğraşacaktır.

Bekir’in peşinden ayrılmayacağından emin olan Sıla huzursuzdur. Bekir ise sılayı farklı bir yoldan korkutarak evlilikten vazgeçmesini ister. Bekir’in Ankara’da olduğunu ve Sıla’yı tehdit ettiğini öğrenirse Tarık’ın ne yapacağı merak konusudur.

 

dizibilgi google play

Beni Bırakma 16. Bölüm Özeti 29 Ocak Pazartesi Fragmanı Tüyoları (2 Yorum)