Beni Bırakma 15. Bölüm Özeti 26 Ocak Cuma Fragmanı Tüyoları

Burak 25 Oca 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 15. Bölüm Özeti 26 Ocak Cuma Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma dizisinde haftanın finaline geldik. Cuma günü 15. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak olan dizide Yeliz’in hain planı hafta finaline damga vuruyor. Beni bırakma 15. bölüme ait resmi özet yayınlanmadı. Cuma gününe ait bir kaç tüyoyu Beni Bırakma 15. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 15. Bölüm Özeti 26 Ocak’ta Neler Olacak?

Yeliz karanlık planı için harekete geçer. Artık Zeynep şüphelenmeye başlamıştır ve eve giriş çıkışı artık eskisi gibi rahat olmayacaktır. Yeliz’in ilk etapta evdeki konumunu kalıcı hale getirmesi şart olmuştur.

Bu sırada Hülya kızının üzülmemesi için Emre’nin annesine aradan çekilmesini söylemek için yanınan gider. Fakat Arzu kendisine son derece alaycı bir tavır takınır ve onu para peşinde olmakla suçlar. Arzu’nun bu sözleri Hülya’yı  derinden etkiler. Artık Hülya’nın Zeynep’i hiçbir zaman kabul etmeyeceğinin farkına varmıştır. Zeynep’te bu konuda annesine hak vermiştir. Bu aşkta ısrar ederse Emre’nin de zarar göreceğini düşünmektedir.

Buna izin vermek istemeyen Zeynep Emre’den ayrılma kararı alır. Fakat Emre’nin Zeynep2i öyle kolayca bırakmaya niyeti yoktur. Bunu annesini karşısına alarak açıkça dile getirmiştir. Zeynep ise Emre’den ayrılmanın tek yolunu onu kendisinden soğutmak olduğunu düşünür. Emre’nin kendisinden nefret etmesini sağlamak için plan yapmaya başlar.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.