Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe Fragmanı Tüyoları

Günlük dizi Beni Bırakma da bir haftanın daha finaline geliyoruz. Perşembe günü 14. Bölüm ile ekrana gelecek dizide iki arada bir derede kalan Tarık izleyenleri de kızdırmış görünüyor. Sıla için yaptıklarıyla puan kazansa da Ankara’ya gelişinin ardından Meltem’e yaptığı haksızlık seyirci tarafından oldukça tepki gördü. 

Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak’ta Neler Olacak?

Sıla’yı Ankara’ya getiren Tarık  annesine verdiği sözün arkasındadır ve Sıla’nın her türlü sorununu çözerek onun için elinden geleni yapacaktır. Bir köylü kızı olan Sıla’nın Ankara’ya alışması için de onun yanında olacaktır. Fakat sorunları para ile çözmeye alışkın olan Tarık’ın Sıla’yı mutlu edip edemeyeceği merak konusudur. Evli olsalar dahi gerçek bir evlilik ortada yoktur. Sıla halen otelde yaşamaktadır. Ayrıca Sıla’yı lüks yaşama pahalı alışverişlere alıştırmaktadır. Arık’ın aklındaki tek şey Sıla’nın büyük şehre alışması ve kendi geçimin sağlayacak duruma gelmesidir. Daha sonra kesinlikle boşanacaktır.

Fakat Tarık Sıla ile zaman geçirdikçe Sıla’nın güzelliğine saflığına bağlanmaya başlamaktadır. Sıla ile evlenen Tarık halem Meltem ile nişanlıdır. Fakat her geçen zaman Sıla ile yakınlaşmakta Meltem ile uzaklaşmaktadır. Meltem’in bu durumun ne zaman farkına varacağı merak konusudur. Bu sırada Bekir’in de Sıla’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Sıla’yı geri almak için bir plan yapar. Bekir Tarık ve Sıla’nın evliliğini ortaya çıkarmaya çalışacaktır.

Emre’nin güvenini kazanmak isteyen Cansu Emre ve Zeynep’i bir araya getirir. Bu hareket amacına ulaşacaktır. Fakat Emre ve Cansu arasında alevlenen aşk Cansu’yu çok rahatsız eder. Beni Bırakma 14. Bölümde yaşanacaklara dair tüyolar bu şekilde. Yorumlarınız belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

dizibilgi google play

Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe Fragmanı Tüyoları (2 Yorum)