Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Burak 24 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Atv nin sevilen dizisi Beni Bırakma dizisinin 25 ekim, 26 ekim günleri yayınlanacak 139. 140. bölüm özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma 139. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 25 Ekim Perşembe / Atv )

Emre artık kafasındaki tüm sorulara cevap bulmak ister ve tüm gerçekleri öğrenmek için Bora’nın evine gizlice girer. İçerde Bora’nın doğum günü vardır.  Emre mutfakta Zeynep’i görür ve onu sıkıştırarak hesap sorar. Zeynep kimsenin görmemesi için Emre’yi göndermeye çalışır ama başaramaz çünkü onları gören biri vardır. Acaba bu gören kişi kimdir?

Sıla ilaç içmediği için hafızası yavaş yavaş yerine gelmektedir. Sonunda Sıla olabileceğini düşünmeye başlar. Ama Meltem ve Aslan da boş durmazlar Sıla’yı ve sırlarını bilen herkesi ortadan kaldırmak korkunç bir plan yaparlar. Tarık yetişmeden Sıla’yı ortadan kaldırabilecekler mi? Sıla Ölecek mi?

Beni Bırakma 140. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 26 Ekim Cuma / Atv )

Emre ve Zeynep’i gören kişi Hülya’dır. Gördükleri karşısında şaşkın vede öfkelidir. Emre’yi evden kovar. Zeynep’e de tokat atar. Bora’yla evli olduğunu, gereği neyse onu yapmasını söyler. Zeynep her şeyi sineye çekip gerçekten Bora’nın karısı olacak mı?

Esin de kolyeyi bulur, hemen gidip Cansu’ya verir. Cansu Emre’ye kolyeyi buldum diyerek verir. Emre buna inanacak mıdır? Aslan, Sıla’yı ortadan kaldırmaya kararlıdır bunun içinde Rüstem’in evini yakar. Tarık da alyansı geri vermek için köye geldiğinde yangını görür hemen içerde birileri olup olmadığını kontrol etmek varsa kurtarmak için içeri girer, Ama Meltem de oradadır. Tarık dan önce gelmiş, Sıla’nın sonsuza kadar hayatlarından çıkışını izlemektedir., Tarık’ın eve girip Sıla’yı görmesine engel olmak için kendini ateşe atar. Tarık bu sefer Sıla’yı görebilecek mi? Yoksa Meltem’i yangından kurtarıp gidecek midir?

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 136.137. 138. Bölüm Özeti (22-23-24 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yeter su diziyi kesin artik sinir olyorum ya bu dizi yuzunden en sacma dizi bu uf

 2. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Güzel dizi 30 bolum izledim. Sonra bıraktım izlemeyi saçmaladı sanki 😀

 3. Anonim dedi ki:

  Aynen

 4. Anonim dedi ki:

  sıla ölmesin meltem ve babası çıksın tarikta silayi bulsun artik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir