Beni Bırakma 136.137. 138. Bölüm Özeti (22-23-24 Ekim 2018 / Atv)

Burak 20 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Atv nin sevilen dizisi Beni Bırakma dizisinin 22 ekim, 23 ekim ve 24 ekim günleri yayınlanacak 136. 137. 138. bölüm özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma 136. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 22 Ekim Pazartesi / Atv )

Sıla Aslan’ın evinden zorda olsa adamları atlatarak kaçmayı başarır. Meltem Sıla yı Tarık dan uzaklaştırarak Tarık’ın sadece kendisinin olmasını istemiştir. Sıla’nın kaçmasının şokunu atlatamadan, kamera görüntülerini izleyince şokun daha büyüğünü yaşayacaktır: Sıla Tarık’ın arabasına binmiştir. Kimse nerede olduğunu bilmezken Tarık’ın odasına kadar girmeyi başaran Sıla, bazı gerçekleri hatırlayacaktır.

Emre şüphelerinde haklı çıkar, kolye Cansu’da değildir. Bora ise Zeynep’in boynunda Emre’den bir hatıra sakladığı için Zeynep’e karşı öfke doludur. Cansu’nun annesi haklı çıkmıştır.

Emre kolyeyi bulmak ve gerçekleri açığa çıkarmak için Zeynep’in yanına gider ve oraya gittiğinde ortalık çok fena karışacaktır.

Beni Bırakma 137. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 23 Ekim Salı / Atv )

Sıla, Meltem’in olduğu evden kaçıp Tarık’ın arabasına binerek Sayar’ların evine kadar gelmiş ve orada saklanırken evin içinde yakalanır. Tarık’ın odasında aldığı resmi düşürünce çıkan sese odaya gelen bayana yakalanan Sıla yı, hırsız zanneder. Bağırarak yardım ister.

Sıla’yı, Meltem kurtaracaktır. Ancak herkes Sıla yı hırsız zannettiği için Sıla yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyleyerek herkesi inandırır. İlaç kullanmadığı için de  ara ara, belli belirsiz geçmişini hatırlar.  Zeynep’in evine bir hırsız gibi giren Emre, kolyenin peşindedir. Emre kolyeyi çekmece de bulur. Zeynep de, kendi evinde karşısında Emre’yi görünce, Bora’ya yakalanmadan gitmesi için, gerçekleri ona anlatmayı kabul eder, bunu da Emre’nin Bora ya yakalanmaması için mecburiyetten yapar.

Cansu Emre’nin kolyenin peşinde olduğunu bilmekte, Esin de öyle, Emre’yi durdurmak için ellerinden geleni yaparlar. Zeynep de hiç beklemediği bir anda karşısında hiç beklemediği birini bulur.

 

Beni Bırakma 138. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 24 Ekim Çarşamba / Atv )

Zeynep, Emre’yle buluşamadan Bora onu yakalar. Emre de vazgeçmez, Zeynep ile yüzleşmeye kararlıdır. Buluşmaya gider. Esin de kolyeyi almakta kararlıdır bunun için Bora’nın evine girer. Evde Bora’nın doğum günü hazırlıkları devam etmektedir. Esin kimseye yakalanmadan kolyeyi bulabilecek midir?Sıla, Sevda’nın kendisine zarar veren adamlarla iş birliği yaptığını düşünmektedir. Sevda eve yüklü bir alışveriş yaparak gelince Sıla iyice şüphelenerek O’nu sorguya çeker. Sevda, Tarık’ın verdiği burs parasını harcadığın söyleyince Sıla çok üzülür. Tarık’a parasını demek için Sayar Halı’ya gelir… Tarık ve Sıla bu kez karşılaşabilecekler mi?

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 136.137. 138. Bölüm Özeti (22-23-24 Ekim 2018 / Atv)” üzerine 7 yorum

 1. Liman dedi ki:

  Yani varya ikinci sezon iyice saçmalamışlar.silanin rolu aşırı saf bukadar uzattınız goryssunler artik birde dizinin badindan beri meltemin yapmadığı kalmadı hala tarık meltemi iyi sanıyor diger konu esin ve kızı okadar kotuluk yapti eve aliyoar sacmalik

 2. Anonim dedi ki:

  silayi cok sacma saf bi kiz yerine koymussunuz onun bu safligi bile canimi sıkıyo izleyesim gelmiyo cok mal davraniyo dizide

 3. Anonim dedi ki:

  sila ve tarik gorussun herkes rahatlasin yoksa izlenmiycek dizi hergun takip ederdim ama bu sacmalik yuzunden sıkılıyorum arada ozetini geciyorum okdar

 4. Anonim dedi ki:

  okadar sıkıciki anlatamam izlemiyorm tarik ve sila gorussun artik iyice sacamalamissiniz ikinci sezonu ben boyle bi sacmalik cocukluk gormedim

 5. Emine dedi ki:

  yeter artık tarık sılayı görsün fenalık geldi

 6. Anonim dedi ki:

  Artık kavuşsun tarık sıla

  1. Anonim dedi ki:

   Bencede cok sacma ve sıkıcı olmaya basladi birde su meltemin babasi gitsin hatta meltemde diziyi izleyesim gelmiyor onlar cikinca degistiriyorum okadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.