Beni Bırakma 131.132. 133. Bölüm Özeti (15-16-17 Ekim 2018 / Atv)

Burak 13 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma dizisinin 15 ekim, 16 ekim ve 17 ekim günleri yayınlanacak 131. 132. 133. bölüm özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma 131. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 15 Ekim Pazartesi / Atv )

Sıla, çok canı yanmasına ve polisin kendisine koruma teklif etmesine rağmen, Kezban’ın psikolojik baskıları neticesinde Rüstem aleyhinde ifade vermez. Rüstem den şikayetçi olmaz. Tarık konuşmak ister ancak Sıla’nın hep yanında olan Kezban konuşmasına izin vermez. Tarık, Meltem’in Sıla ya hemşirelik yaptığını öğrenir.  Tarık’ı ikna etmeyi başaran Meltem, Sıla’ya dair yeni planlar yapar.

Emre, Zeynep’in Suriye de olduğunu ispatlama peşindedir. Doktor ile konuşmak için randevusuz odasına girer.  Kendisini kurtarması için Hatay’a doktor gönderen kişinin Bora olduğunu öğrenir. Bora dan gerçeği öğrenmek isteyen Emre, Bora’nın yanına gider. Bunu Cansu için yaptığını duyar. Emre kendisine doğruları söyleyecek tek kişi olduğuna inandığı Zeynep’in karşısına çıkınca, birbirine aşık olan bu ikili duygularına nasıl hakim olacaklardır?  Sıla da, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için kimsenin aklına gelmeyecek bir hamle yapar.

 

Beni Bırakma 132. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 16 Ekim Salı / Atv )

Sıla kimseye fark ettirmeden, Meltem’i takibe başlar. Planı yolunda gider, Sayar Halı’ya kadar gitmeyi başarır.  Bilmeden, mecburiyetten Tarık’ın odasına saklanmak zorunda kalan Sıla, aslında kim olduğunu bilmediği Tarık ile karşılaşınca neler olacaktır? Bora, Zeynep ve Emre’nin  birlikte evden çıktıklarını öğrenir ve öfkesinden çıldıracak noktaya gelir.

Zeynep, Bora’ya bunun bir tesadüf olduğunu söyler ve buna inandırır. Bora yı inandırdıktan sonra, baş başa çıktıkları yemekte aynı mekana arkadaşlarıyla birlikte Emre de gelir, bakalım bu yemekte neler olacaktır?

Beni Bırakma 133. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 17 Ekim Çarşamba / Atv )

Sıla, Saray halı da Tarık’ın odasındayken birden fenalaşır bayılır. Tarık babası ile konuşurken sekreterden odasının kapısının örtüldüğünü öğrenir ve odasına doğru gider. Sıla odada baygın haldeyken şirkette bulan kişi Aslan’dır. Tarık, Sıla’yı görmesin diye şirketten gizlice çıkartır ve evine götürür. Meltem’in arkasından iş çevirdiğini anlayan Aslan, çok tehlikeli bir plan yapar. Diğer yandan Zeynep ve Bora bir restoranda yemek yerken Emre ve arkadaşları da aynı restorana gelirler. Zeynep, Emre’nin boynundaki kolyeyi görmemesi için Emre’den kaçar ama aralarında bir gerilim yaşanır. Bora bu duruma artık daha fazla dayanamaz, Zeynep’ten sözünü tutması ister. Zeynep iyice köşeye sıkışmıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir