Beni Bırakma 13. Bölüm Özeti 24 Ocak Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Burak 22 Oca 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 13. Bölüm Özeti 24 Ocak’ta Neler Olacak?

Atv’nin yükselen yıldızı Beni Bırakma 13. Bölümü ile ekranlara geliyor.  Henüz resmi özet yayınlanmadı fakat 24 Ocak Çarşamba günü yaşanacaklara dair birkaç tüyoyu Beni Bırakma 13. Bölüm Özeti’nde sizler için paylaşıyoruz.

Beni Bırakma 13. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Zeynep için zor günler devam etmektedir. Emre’nin annesi Zeynep’e karşı oldukça ağır ithamlarda bulunmuş onun servet avcısı biri olduğunu söylemiştir. Emre’ye söylediği küçük yalan ne yazik ki başına dert açmaya devam eder. Bu yalan yüzünden Arzu Zeynep’e bir türlü güvenmez.

Emre Zeynep’in kendisine mesafeli davrandığını farkeder. Sebebini Zeynep’e sorsa da , Zeynep Emre ve annesini karşı karşıya getirmek istemez ve gerçekleri saklar. Fakat Emre annesiyle konuştuktan sonra Zeynep’in hareketlerinin değiştiğinin farkındadır. Zeynep’i herşeye rağmen bırakmamaya kararlıdır.

Ere ve Zeynep’in mesafeli olduğunu gören Arzu ise zaman kaybetmeden harekete geçer. Cansu’yu süslü püslü bir şekilde Emre’ye yollar. Emre Cansu’dan bir parça etkilenmiş olsa da aklında Zeynep’ten başkası yoktur.

Öte yandan Esin Yeliz ile birlikte yeni bir plan yapar. Gözü kara bir kız olan Yeliz Zeynep’e büyük tuzak kuracaktır. Öncelikle Zeynep’in güvenini kazanacak ardından onun iyi niyetinden yararlanarak Zeynep2i sırtından vuracaktır.

Tarık , Sıla ile birlikte Ankara’ya gider. Sıla’nın mutluluğu ve rahatı için herşeyi yapmakta kararlıdır. Sıla’yı bir otele yerleştirmiştir. Meltem’e ise henüz gerçekleri söylememiştir. Tarık’ın Sıla ile evlendiğinden habersiz olan Meltem düğün günün beklemektedir. Arık’ın gerçekleri daha ne kadar gizleyeceği merak konusudur.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.