Beni Bırakma 129. Bölüm ve 130. Bölüm Özeti (11 Ekim 2018 Perşembe 12 Ekim 2018 Cuma / Atv)

Burak 09 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 2. Sezonda da ekranlarda olmaya devam ediyor. Beni Bırakma dizisinin 11 ekim perşembe ve 12 ekim cuma günleri yayınlanacak olan 129. bölüm 130. bölüm özetlerini bu sayfada siz değerli okurlarımız için hazırladık.

 

Beni Bırakma 129. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 11 Ekim Perşembe / Atv )

Zeynep ile Emre Ankara ya evlerine dönerler. Cengiz; Cansu’nun , Emre’yi kurtardığına inanır ve iyileşene kadar yarasına bakmak için Cansu ve Esin’i alır eve getirir. Esin sonunda çok istediği muradına erdiği için çok mutludur. Emre, her ne olursa olsun kendisini kurtaranın Zeynep olduğuna inandığı ve bunu da ispatlamak istediği için Zeynep’in de Suriye’de olduğunu kanıtlamak ister bunun için bir ipucu arar. Emre’nin gerçekleri ortaya çıkarmasına çok az kalmıştır. Emre sonunda Zeynep’in Suriye de olduğunu öğrenebilecek ve bunu kanıtlayabilecek midir?

Emre’nin aklına ona verdiği kolye gelir. Zeynep de kolyeyi hatırlar. Cansu’ya haber vermek için onu arar ama telefonun ucunda hiç beklemediği biri vardır. Tarık ise, Sıla’yı kurtarmak için Rüstem’in evine polisle gider. Polisler evi ararken Meltem durumu öğrenir. Meltem, Tarık görmeden Sıla’yı evden kaçırabilecek midir?

 

 

Beni Bırakma 130. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 12 Ekim Cuma / Atv )

Zeynep, Emre’nin ona verdiği kolyeyi boynuna takmış, Emre yi düşünürken, Kolyeden Cansu ya bahsetmediğini hatırlayıp Cansu yu telefon ile arar. Cansu Emre yi kahvaltıya çağırmak için geldiği odada telefonunu unutur. Cansu’nun telefonu çalınca Emre bakar. Zeynep ismini görünce açar ve uzun zamandır arayıp da bulamadığı Zeynep’i bir telefonla bulur. Zeynep Cansu olduğunu düşünerek buluşup konuşmak için adres verir ve Emre de o adrese gider. Zeynep ile karşılaşıp konuşacak mıdır Emre?

Tarık Sıla yı kurtarmak için polislerle eve gelir. Sıla ise, baygın bir halde Meltem tarafından evden kaçırılmaktadır. Polisler durumu fark edip Tarık ile Sılayı kurtarabilecekler midir? Yoksa Meltem Tarık ve polislere yakalanmadan Sıla yı evden kaçırabilecek midir?

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.