Beni Bırakma 12. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 12. Bölüm Özeti 23 Ocak’ta Neler Olacak?

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma 12. Bölümü ile ekranlara geliyor. Çekimleri Ankara’da devam eden dizi izleyici sayısını da her geçen bölüm arttırmakta. 23 Ocak Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları 12. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 12. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Yeni haftada Beni Bırakma dizinde olaylar gittikçe karışmaktadır. Tarık oldukça zor bir durumda kalmıştır. Sıla’nın hayallerini engellediğini düşünen Tarık kendi geleciğini feda ederek Sıla ile evlenmeye karar vermiştir. Bekirden daha varlıklı olan Tarık, Sılanın babası içinde daha iyi bir damat adayıdır. Sılan’nın baba ve annesi bu işe onay verecektir.

beni birakma bekir

Fakat Bekir boş durmayacaktır. Sıla’yı zor duruma düşünmek için ona iftira atan Bekir’in yalanı tutmaz. Nişan haberini almasıyla dahada çirkinleşecek olan Bekir yeni bir plan yapar. Bu kez kan dökmeyi göze almıştır. Celal Ağa oğlunu iyi tanımaktadır ve düşüncesiz oğlunun gözünü kararttığını farketmesi ile nasıl bir müdahalede bulunacağı merak konusudur.

Tarık’ı asıl zor durum ise Ankara’da beklemektedir.  Nişanlısı Meltem’ e Sıla ile olan nişanı nasıl anlatacaktır ? Formalite dahi olsa Meltem kesinlikle bu evliliğe karşı cıkacak. Sıla’nın ise Tarık’ın yanında olmasından başka bir isteği yoktur.

beni bırakma esin

Emre ve Zeynep ise çok mutlu anlar yaşamaktadır. Her ikiside hayatlarının aşkını bulmuşlardır. Emre Zeynep’e güzel bir jest hazırlar. Fakat mirasın elden gittiğini düşünen Esin boş durmayacaktır. Zeynep’i yerin dibine sokacak bir plan yapar.Beni Bırakma 12. Bölümde yaşanacaklar bu şekilde. Yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayınız.

 

dizibilgi google play

Beni Bırakma 12. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı Fragmanı Tüyoları (8 Yorum)

  1. Evet guzel bir dizi olmus begenerek izliyorum oyuncularin hepsine basarilar dilerim umarim sonu guzel olur

  2. Yuvamdaki düşman akşam yayınlanacak 8 de. Demekki bu dizi seneye beni affetin yerini alacaktır

    • Yuvamdaki Düşman haftalık olarak yayınlama kararı alınmış. perşembe günleri yayınlanacak

    • Yuvamdaki Düşman haftalık olarak yayınlama kararı alınmış. perşembe günleri yayınlanacak