Beni Bırakma 11. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 11. Bölüm Özeti 22 Ocak’ta Neler Olacak?

Beni Bırakma dizisi yeni bir haftaya merhaba derken izleyiciyi heyecanlandırmaya devam ediyor. Özellikle Emre ve Zeynep’in aşkı büyük ses getirmiş durumda. Geçen hafta ikili birbirlerine aşklarını resmen itiraf etmişlerdi. Tarık ise Sıla ile evlenmişti. Yeni haftanın ilk bölümünde yaşanacakları Beni Bırakma 11. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 11. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Aşklarını itiraf eden Emre ve Zeynep artık sevgilidir. İkiside çok farklı ortamlarda büyümüştür. Emre zengin bir ailenin oğludur ve bir dediği iki edilmemiştir. Zeynep ise tam anlamıyla mahalle kızıdır. Efsane olabilecek bir aşk hikayesi bizleri beklerken Emre için herşeyi yapmaya hazır olan Cansu’nun da atacağı adımlar merak konusudur.

Cansu sevdiği adamın sevgilisi olan Zeynep’e kesinlikle rahat vermeyecektir.Sürekli onu sıkıştırarak Emre’den bir an önce uzaklaşması için her türlü baskıyı yapacak.Tabi annesi Esin’de ona desteğini hiçbir şekilde esirgemeyecektir. Birlikte Arzu’nun yanına giderek Zeynep’e karşı kışkırtmayı ve kötülemeyi sürdürecekler. Emre acaba annesi ile karşı karşıya gelecek midir ?

Tarık Zeynep’in köyde kalmasını kabullenemeyerek onunla evlenmeyi kabul etmiştir. Sıla ise büyük bir ikilem içindedir. Ankara’ya giderek okumayı herşeyden çok istese de  babasının zulmü ile annesini yalnız bırakmak hiç içine sinmez. Fakat yine de okuma hayali ağır basacak ve Arık ile Ankara’ya gitmeye karar verecektir. Meltem’in bu haber sonrası ne yapacağı merak konusudur.

Tarık’ın iş için gittiğini düşünen Meltem olanlardan habersizdir. Tarık ve Sıla bu durumu bir süre gizleyecekler. Fakat bunun uzun sürme ihtimali elbet yoktur ve gerçek kısa zamanda ortaya çıkacaktır. Tarık’ın babası da bu durumdan hoşlanmayacak ve Tarık babası ile karşı karşıya gelecektir. Tarık hayatında ilk kez babasına sesini yükselterek tartışacaktır.

Beni bırakma 22 Ocak Özetini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. iyi Seyirler.

dizibilgi google play

Beni Bırakma 11. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi Fragmanı Tüyoları (13 Yorum)

  1. unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni unutma beni istiyoruz istiyoruz