Beni Bırakma 10. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma Tüyoları

Beni Bırakma 10. Bölüm Özeti Fragmanı Cuma Günü Neler Olacak ?

Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma’da ikinci haftanın da sonuna geldik. İzlenme oranlarında iki haftada ciddi bir yükseliş gösteren dizi yapımcı ve kanalın yüzünü güldürmeyi başarmış durumda. Zeynep ve Emre aşkının destekçileri çoktan sosyal medyada yayıldı bile. Dizi konusu ile olduğu kadar oyuncuların başarılı performansı ilede beğeni toplamayı başarmış durumda. Özellikle yeni oyuncuların çok iyi seçildiğini göz önüne alırsak dizi sektöre yen oyuncular kazandıracak gibi görünüyor.

zeynep köy

Beni Affet dizisinin bu sezon final yapacağının söylenmesi ile dizinin saat 15:00 ın yeni sahibi olacağını öngörmek çokta zor değil. Dizi klişe olmayan konusu ile de diğer günlük diziler arasında fark yaratmış gibi görünüyor. Tabi dizinin bu yükselişini koruması ve günlük dizilerde sıkça rastladığımız tekrar sahnelere geçiş yapmaması gerekmekte.

Beni Bırakma Dizisi 10. Bölüm özetine gelirsek Cansu ve Esin Zeynep’in evine geldiklerinde Emre ve Zeynep’i samimi bir ortamda görürler. Cansu aralarında bir yakınlaşma olduğunu anlar. Emre ve Zeynep’in yakınlaşması Cansu’yu derinden üzmüştür. Tabi miras derdinde olan Esin’de en az onun kadar üzülmüş durumda. Tabi Esin bu durumda boş durmayacaktır. Zeynep için zor günler kapıdadır. Zeynep’in kayınvalidesi Arzu’nun büyük sırrı Esin’dedir. Kızının bundan haberi olamasa da Zeynep’in Emre ile evlenme ihtimali ona göre yok denilecek aklar azdır.

beni bırakma esin

Emre ise Zeynep’in kişiliğinden son derece emindir. Annesinin onu beğeneceğini ve kolaylıkla kabul edeceğini düşünmektedir. Fakat tanışmak üzere Zeynep eve geldiğinde işler umduğu gibi gitmeyecek bir çok gerçek de yüz üstüne çıkacaktır.

Bu sırada Sıla yeniden Tarık’ın koruması altındadır. Fakat Tarık’tan sopayı yiyen Bekir adeta yaralı aslana dönmüş gözünü karartmıştır. Artık iftiralara başlayacak köyde Sıla’nın adını kötüye çıakaracak böylece Sıla’nın babasının köyü susturmak için kendisi evlendireceği planını yapmıştır. Fakat işle planladığı gibi gitmeyecektir. Sıla2nın gittiği köyde annesi iftiralar ile mücadele edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti 20 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Meltem ise Sıla gelmeden Arık’ın başka biri ile olduğunu düşünmeye başlar. Zeynep ve Emre’nin kavuşmasını engellemek için Esin yeni bir plan yapar. Emre ve Zeynep aşkları ile ilgili ilk sınavı verebilecek midir ?

 

Beni Bırakma 10. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma Tüyoları (10 Yorum)

  1. Antiatvciler piyasaya çıkmış! Atvciler Beni bırakmayı kimseye yedirmez oo
    Focusu değil Foxu eleştirin çünkü oranın dizisi!

  2. Beni bırakma çok güzel bi dizi devam olur inşallah başarılı Teşekkürler beni bırakma ekibi ve atv.