Beni Affet Yeni Kemal Saim KARAKALE Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları

Beni Affet Yeni Kemal Kimdir?

saim karakale resimleri

[mavitext]Saim Karakale Beni Afet dizisinde Onur karakterine hayat verecektir. [/mavitext]beni affet onur ve bahar
Star Tv ekranlarının en sevilen günlük dizisi olan Beni Affet kadrosunda bildiğiniz üzere çok önemli değişiklikler olmuştu. Özellikle Beni Affet dizisinden Kemal karakterini canlandıran Mert ALTINIŞIK ve Osman karakterine hayat veren Nusret ŞENAY’ın ayrılacağını söylediğimizde çok sansasyonel haber olarak değerlendirilmişti;nitekim iki bilgi de Beni Affet’in 1012. bölüm sezon finalinde doğrulandı.beni affet onur

Şimdi de sizlere senaryo da tam karşılığı olmasa da Bahar karakterine hayat veren Gaye Evin’in partnerliğini yapacak oyuncuyu tanıtmak istiyoruz. Beni Affet dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda Bahar ve Kemal olmasalar da Bahar ile aşk yaşayacak adam Saim KARAKALE olacaktır. 

Saim KARAKALE beni affet yeni kemalPeki Saim KARAKALE’nin Beni Affet Oyuncu Kadrosuna Dahil Olduğunu Nereden Biliyoruz?

Saim KARAKALE Beni Affet dizisi için Ankara’ya yerleşti ve Focus Film onun Ankara’ya yerleşmesine yardımcı oldu. Ayrıca Gaye Turgut Evin ile yaptıkları da sosyal medya görüşmelerini de sayfamıza ekliyoruz. Şunu söyleyim;  Saim KARAKALE Beni Affet dizisinde; ancak hangi rolde bu kesin değil.

 saim karakale instagramSaim KARAKALE Kimdir?

1986 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Saim KARAKALE 30 yaşındadır. 18 yaşından itibaren tiyatro sahnelerinde bulunan Saim KARAKALE ilk profeesyonel oyunculuk deneyimini Meddcezir dizisinde Tan karakteri ile izleyicisi karşısına çıkarak yaşamış ve performansı ile çok beğeni toplamıştır. Su ve Ateş isimli sineme filminde de Kemal rolüne hayat vermiştir.

 Saim KARAKALE Fotoğrafları Resimleri

 Saim KARAKALE Sevgilisi

Saim KARAKALE’nin şuanda sevgilisi bilinmiyor

Saim KARAKALE Sevgilisi fotoğrafları resimleri

Saim Karakale resmi Twitter sayfası için Tıklayınız

Saim Karakale resmi İnstagram sayfası için Tıklayınız

READ  Beni Affet Onur Kimdir Sevgilisi Gerçek Adı? Fotoğrafları

Beni Affet Yeni Kemal Saim KARAKALE Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları (25 Yorum)

  1. kemali geri getirin lutfen onsuz beni affeti dusunemiyorum bile kemal kac yildir bu dizide lutfen boyle sacmalik yapmayin keamli hep gormek istiyoruz kemali cikartmayin

  2. Aynı oyuncularla güzel beni affet merti görmek istiyoruz dizide oyuncular degisince filmin tadida değişiyor