Beni Affet Sibel Kimdir?

Beni Affet dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir karakter daha dahil oluyor. Beni Affet setine bu hafta Sibel karakterini canlandırmak için yeni bir oyuncu daha gelecek; ancak Sibel karakterini canlancıracak oyuncu geçici olarak gelecek yani bir kaç bölümlük konuk oyuncu olarak gelecek.

Bilindiği üzere Sibel karakteri Yaman’ın eski sevgilisi olarak dizimize dahil olacak. Yaman’ın saplantılı aşkını canlandıracak Sibel. Yaman Sibel’den kurtulmak için Feride ile bir aşk oyunu oynayacak. Bu aşk oyunu bir birlerinden hiç hoşlanmasalar da Feride ve Yaman’ı daha da tutkulu bir aşka itecek.

Sibel ise Feride ve Yaman aşkına inandıktan sonra Feride’nin başına bela olacak ve Feride ile Yaman’ı ayırmaya çalışacak.

Beni Affet Sibel Kimdir? (5 Yorum)

  1. Sizi cok begeniyorum ozelikle bahari ve ferideyi cocuklarimda size hayran kader ve elifide cok seviyoruz bol sanslar dilerim

  2. firdes çıktıkça beynime kaynar su dökülüyor böyle pislik kadin olamaz lütfen çıkartın yoksa biz filmi bırakacağız bir ben değilim bu konuda emin olun abarttiniz firdes pisliği çıksın diziden