Beni Affet Bu Sezon Final Yapacak mı ? 2018’de Sezon Finali mi Yapacak ?

Beni Affet 2018’de Final Yapacak mı ? Beni Affet Sezon Finali Ne Zaman ?

Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet ile ilgili uzun zamandır merak edilen final yapacak mı sorusunun cevabı belli oldu. Resmi kanallardan dizinin akıbeti ile ilgili açıklama geldi. Beni Affet bu sezon final yapacak mı ? Yoks sezon Finali mi yapıyor ? İşte cevaplar.

Beni Affet Ne Zaman Bitecek ? Sezon Finali Ne Zaman ?

1300 bölümün üzerinde yayınlanarak ekranlarda ender görülen bir başarıya imza atan Beni Affet dizisinin geleceği belli oldu. Yapılan resmi açıklamada Beni Affet dizisinin bu sene sezon finali yapacağı açıklandı. Reytinglerde son zamanlarda yaşanan düşüş sonrası dizinin final yapacağı dedikoduları yayılmıştı. Ayrıca dizi izleici tarafından da eleştiri almaktaydı. Fakat yapılan açıklama ile Beni Affet dizisinin final yapacağı dedikodularına son nokta koyulmuş oldu. Dizi 8 Haziran günü yapacağı sezon finali ile tatile girecek. Yeni sezonda ise aynı saatte yine Star Tv kanalında izleyicisi ile buluşacak.

Beni Affet dizisi son dönemlerde reytinglerde düşüşe geçmiş ve 25.  sıralara kadar gerilemişti. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi günlük dizileri yüksek bütçeli ve haftanın bir günü yayınlanan haftalık dizilerle kıyaslamamak gerekiyor. Günlük diziler her gün yayınlanması ve düşük maliyetleri nedeniyle 1.80 reyting puanı ile de zarar etmeden yayına devam edebiliyorlar. Bu nedenle Beni Affet dizisi 2.00 üzerindeki reyting puanını koruduğu sürece ekranlarda kalmaya devam edecektir. Aynı şekilde Star Tv nin diğer günlük dizisi Adını Sen Koy’da yeni sezonda aynı saatte ekranlarda olmaya devam edecek. Yani önümüzdeki sene Star Tv’nin gündüz kuşağında fazla bir değişiklik olmayacak.

 

 

Beni Affet Bu Sezon Final Yapacak mı ? 2018’de Sezon Finali mi Yapacak ? (10 Yorum)

  1. Allah aşkına bitirin diziyi artık midemizi bulandırıyor bu kadar saçma sapan bir konular olamaz yeterin artıkkkkkkkk

  2. Bitsin artık şu film masallarda bile bu kadar olasılıksızlık yok ölüyolar, diriliyolar. Bir insanın kaç kere sevgilisi olur. Çok ahlaksızlar. Suyu çıktı filmin, senaristler ne kafayla böyle yazıyolar. Birazda gerçek hayatla ilgili konulardan filim yapsınlar. Yeter insanları aptal yerine koydukları.

  3. dizi final yapmalı son 2 yılı başarısız hikayelerle dolu başarısızlık final getirir bu dizi tamamdır yeni sezon a mehmet hayri Koç ceren yalazoglu karakoç başrolde ama yine aga rolüyle mehmet ugur nak metehan şahiner esengül aypek başak vural olmalı tolga akman da FAZLA UZATILMASIN GÜNLÜK DİZİLERİN ÖMRÜ 7 YILDIR

  4. dizi final yapmalı son 2 yılı başarısız hikayelerle dolu başarısızlık final getirir bu dizi tamamdır yeni sezon a mehmet hayri oç ceren yalazoglu karakoç başrolde ama yine aga rolüyle mehmet ugur nak metehan şahiner esengül aypek başak vural olmalı tolga akman da FAZLA UZATILMASIN GÜNLÜK DİZİLERİN ÖMRÜ 7 YILDIR