Beni Affet Ahmet Eylül’ü Öldürecek mi Gamze İğdiroğlu Beni Affet’ten Ayrılacak mı

Beni Affet dizisinin 13 haziran 2016 pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde Ahmet Eylül’ü Öldürecek mi? İşte detaylar

beni affet 997. bölüm resimleriStar Tv ekranlarının en çok sevilen dizilerinden Beni Affet’te yeni bir ayrılık mı yaşanacak. Daha geçen hafta Beni Affet dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Elif Gizem Aykul ölerek diziden ayrılmıştı. Şimdi ise Beni Affet dizisinde 3 sezondur yer alan ve Eylül isimli başrol karakterine hayat veren  Gamze İğdiroğlu’nun Beni Affet’ten ayrılıp ayrılmayacağı soruları gelmeye başladı.

Beni Affet dizisinde uzun süredir bir başrol oyuncusunun diziden ayrılacağı konuşuluyordu kulislerde. Sezon ortalarında Eylül karakterine hayat veren  Gamze İğdiroğlu’nun yeni sezonda olmayacağı konuşulmuştu; ancak Eylül felç olmuş ancak diziye devam etmişti. Biz Eylül’ün ayrılacağı haberlerini yapmış; ancak ne yazık ki yalancı haberci konumuna düşmüştük.

Beni Affet Dizisinden Hangi Oyuncular Ayrılacak 2016 Sezon Finali? Detaylar için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Beni Affet 9 Haziran Perşembe resimleri

Beni Affet Eylül Ölecek mi?

Ahmet’in yaşamak ve hapisten kurtulmak için Eylül’ü susturması şart. Bakalım Ahmet Eylül’ü öldürecek mi? Feride Eylül kardeşliği bitecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

 Gamze İğdiroğlu Beni Affet dizisinden ayrılacak mı?

Şuanda Gamze İğdiroğlu’nun ayrılıp ayrılmayacağı konusunda kesin bir bilgi yokBeni Affet 1 haziran 2 haziran

READ  Gamze İĞDİROĞLU(Eylül) Beni Affet'e Geri Dönecek mi?

Beni Affet Ahmet Eylül’ü Öldürecek mi Gamze İğdiroğlu Beni Affet’ten Ayrılacak mı (1 Yorum)