Beni Affet 981. bölüm Özeti 19 Mayıs Cüneyt Solmaz’ı yakar

Beni Affet 981. bölüm Özeti 19 Mayıs Cüneyt Solmaz’ı yakar

Beni Affet 981. bölüm fotoğraflarıStar Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Beni Affet dizisinde bir düğüm daha çözülmek üzeredir. Sezon finali yaklaşırken Beni Affet’te tüm bağlantılar ifşa olmak üzeredir. Bu sezonun başında diziye dahil olan Solmaz ve Hasret için artık çözülmesi geren tek bir düğüm kalmıştır.

Beni Affet 981. bölüm Özeti

Abdülkadir’in Solmaz’ın akrabası olduğuna ilişkin bilgilere ulaşan Cüneyt, Solmaz’ın Eylül’ün başına gelen olaya dâhil olduğunu düşünür. Solmaz’a gözdağı verir. Ayakta durma antrenmanları yapan Eylül ve Levent arasındaki duygusal yakınlık günden güne artar. Hasret’in Leyla’yla ilgili olarak ortalığı karıştırması Feride ve Osman’ı çileden çıkarır.

Elif’in eşi olmasını isteyen Umut, ona Eymir Gölü’nde romantik bir evlenme teklifi eder. Bahar ve Yusuf’la kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Kemal’in onlara çok özel bir sürprizi vardır. Gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Demir, Tekin’den acil olarak Faruk’un ortadan kalkmasını ister.

Cüneyt’in karşısına şans eseri çıkan ve artık bitmek üzereyken Cüneyt’in yokluktan sahiplendiği Hasret’in artık yapacak kötülüğü oynayacak oyunu kalmamıştır. Çiçek’i konuşturan Cüneyt, Artık Ahmet’i bitirmek üzeredir. Ahmet’in artık kaçacabilecek yeri kalmamıştır. Ahmet için yalan söyleyecek bir konuda kalmamış ve suçu sabitlenmiştir. Ahmet Türk adaletine teslim olacaktır. Eylül’ü öldürmeye azmetmekten yakalanan Ahmet artık her şeyi itiraf edecek midir?Beni Affet umut 2017

Cüneyt Ahmet’in verdiği savunma ile işlerin başka bir yöne doğru gittiğini görür. Tam ahmet yakalandı derken şimdi de Abdülkadir meselesi çıkar. Cüneyt Abdulkadir’i orada görünce peşine düşer? Solmaz’ın  da Abdulkadir ile bağlantısını olduğunu anlayana Cüneyt Solmaz ile Abdulkadir’in bağlantısını çözerse işi noktalayacağını düşünür. Cüneyt’in Abdülkadir kuşkulanması, Solmaz’la Abdülkadir’in arasındaki bağlantıyı çözmesine kadar gidecek bir maceranın kapılarını açar. Solmaz’ın neler karıştırdığını araştıran Cüneyt her hamlede şaşırtıcı şeylerle karşılaşacaktırBeni Affet 19 mayıs fotoğrafları

READ  Beni Affet 1187. Bölüm Özeti 19 Mayıs