Beni Affet 978 979 980 981. Bölüm Özeti 16 17 18 19 Mayıs tüyoları

Beni Affet 978 979 980 981. Bölüm Özeti 16 17 18 19 nisan tüyolarıBeni Affet 16 mayıs resimleri

Star Tv’nin en sevilen ve en çok izlenen gündüz yayını olmayı başaran Beni Affet dizisinde beklenen hafta sonunda geldi çattı. Beni Affet dizisinde bu hafta Demir ve Ahmet’in köşeye sıkıştığı hafta olacak.

Beni Affet dizisi 978. bölüm, 979, bölüm 980. bölüm, 981. Bölüm ve 982. bölüm özetleri ile Beni Affet 16 mayıs, 17 mayıs, 18 mayıs ve 19 Mayıs tüyolarına sayfamız aracılığı ile ulaşabileceksiniz. İşte Beni Affet dizisinde haftanın tüyoları.

Beni Affet 978. bölüm, 979, bölüm 980. bölüm, 981. Bölüm ve 982. bölüm Özeti

Sonunda Cüneyt Çiçek’i konuşturmuştur ve Ahmet’i köşeye sıkıştırmıştır. Artık Ahmet’in ne kaçacak yeri vardır ne de söyleyecek yalanı. Ahmet polis tarafından Eylül’ü öldürmeye azmetmekten her yerde aranırmaktadır

Kozanların içine bir ateş düşer Reyhan meselesinden dolayı. Yıldız’la Ferman’ın arası Reyhan meselesinden dolayı açılmıştır. Osman sonunda çözümü Sultan’ın Yıldız’dan özür dilemesini ister. Ferman’ın işi çok zordur. Ferman’ın bu zor yolda yardımcısı Cüneyt’tir

Aslında “bu” küçük yolculuk olacakken, gidilen yerde işlerin başka bir yöne doğru saptığını Cüneyt fark eder. Abdülkadir’i orada gören Cüneyt onun peşine düşer? Solmaz’ın bu adamla ne alakası vardır? Cüneyt’in Abdülkadir kuşkulanması, Solmaz’la Abdülkadir’in arasındaki bağlantıyı çözmesine kadar gidecek bir maceranın kapılarını açar. Solmaz’ın neler karıştırdığını araştıran Cüneyt her hamlede şaşırtıcı şeylerle karşılaşacaktır.

Yolun sonu gelmektedir hem Ahmet, hem de Solmaz ve kızı Hasret için. Öte yandan Feride’yi zor bir süreç beklemektedir. Leyla’nın çıkıp gelmesi ve Feride’yi annesi sanması her şeyi allak bullak eder, bir çocuğa “annen öldü” nasıl denir ki? Feride bir yandan bununla uğraşırken öte yandan da numara yapan Sedat’la uğraşır..

Bıçak kemiğe dayandığında, artık yapacak bir şey yoktur. Kemal’in kemiğine bıçak dayandı, karısı Bahar’ı ve oğlu Yusuf’u Demir pisliğinden kurtarmaya çalıştıkça mutluluktan uzaklaştı, aşkını göremez oldu, oğluna sarılamaz. Bunu fark eden Kemal’in bir anda dünyası değişir. Her sabah uyandığında oğlunu ve sevdiği kadını görmek istemektedir. Bir sonraki boşanma davasına kadar buradan gidecektir ikili.

Kemal’in şehir dışında tuttuğu ev, Yusuf ve Bahar için güzel günlerin habercisi gibidir. İki aşık orada Yusuf’la, kendileriyle, mutluluklarıyla ilgilenirlerken Demir’i acı dolu günler, Bahar’sızlıktan delirmeler beklemektedir.

Şahin bir anda 360 derece dönmüştür. Şahin’in neden  bu kadar değiştiği ise Sevgi’nin kafasını kurcalayan bir muammadır. Şahin’in kendisini aldattığını düşünen Sevgi bu işi kurcalamaya başlar. Şahin neden değişmiştir, kendisi ne yapacaktır yoksa eskiden olduğu gibi yine bir aldatma mı vardır. Bu arada bütün bunlardan uzakta Elif ve Umut deli dolu bir aşk yaşamaktadırlar ama bu gizli saklı maceranın da sonu gelmektedir.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Beni Affet’te Eylül’ün zehirlenmiş olduğu doktorların verdiği rapor ile belgelendirilmiştir. Ahmet için artık son çok yakındır. Bir yandan polis bir yandan Cüneyt ve Feride bir yandan da Sedat’ın adamları yana yana Ahmet ve Çiçeği aramaktadır. Sedat ise günden güne iyileşmekte ve kendisine silah doğrultan Ahmet’in yakalanması için adamlarına emirler yağdırmaktadır. Ve sonunda Doktor Ahmet ve Çiçek yakalanır. Aziz Çiçek’e neden böyle bir şey yaptığını sorarken Çiçek’in gözleri dolar.

Ahmet’in yakalanması ile sonları geldiğini anlayan Solmaz ve Hasret yavaş yavaş toplanmaya başlamışlardır; çünkü şifacı Levent’in de gelmesi ile artık Eylül kendine gelmiştir. Eylül’ün Levent’i görür görmez yüzünde güller açar. Levent ile Eylül arasında yeni bir aşk mı yaşanacaktır.

Elif ve Umut ise gizli aşklarını kimseye söylememe kararı alır; ancak bu durum çok fazla sürmeyecektir. Kader ve Mahir’in gözünde ki mutluluk baş başa kalmış olmalarından ve harika bir gece geçirmiş olmalarındandır.

Beni Affet 978 979 980 981. Bölüm Özeti 16 17 18 19 Mayıs tüyoları (2 Yorum)

  1. Solmaz ve hasret ve demir den nefret ediyom boyle oyuncu olurmu sahin gorsun artik demirin gercek yuzunu hasret ve solmazi cikarin artik dizinen