Beni Affet 973. Bölüm Özeti 9 Mayıs Ahmet ve Solmaz Tutuklanır

Beni Affet 973. Bölüm Özeti 9 Mayıs Ahmet ve Solmaz TutuklanırBeni Affet 973. bölüm

Beni Affet dizisinde yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Beni Affet dizisi 9 mayıs pazartesi günü 16:30 da Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet dizisi 973. bölümü ile 9 mayıs pazartesi izleyici karşısında olacak. Beni Affet’de bu hafta Kader ve Mahir’in haftası olacak.

Beni Affet 973. Bölümde Neler Olacak?

Beni Affet dizisi 973. bölümde artık Eylül’ün kurtuluşu olacak. Eylül sonunda Ahmet’in elinden kurtulacak. Ahmet sonunda Çiçek’ten iş çıkmayacağını anlar ve Çiçek ile Hasret’in yardımı ile Eylül’ün karşısına çıkar. Eylül Ahmet’in kendisini öldürmek isteyeceğini bilir ve artık kendine gelmezse ölümün yakın olduğunu anlar. Eylül son anda kurtaran ise Cüneyt ve Feride olur. Cüneyt  ve Feride hemen doktor götürürler Eylül’ü. Eylül kurtulmuştur; ancak suçlu Çiçek midir? CF cephesi katili Çiçek olarak düşünürken eve gelen Aziz’ Ahmet’in evinde yakalar.  fişler Ahmet’i ele vermektedir; ancak Cüneyt ve Feride bu delilleri illegal yollardan elde etmişlerdir; ancak bu deliller komiser Savaş’ı Ahmet’in son planına götürecektir. Çiçek ise istemeden de olsa katil olmaktan son anda Komiser Savaş’ın detaylı çalışması ile kurtulur.

Umut’un küçük bir kaza geçirir ve  bu küçük kaza Elif’in aşkını itiraf etmesine sebep olur. Elif ve Umut aşkı işte şimdi dillere destan olacaktır. Elif de Umut’ta hayatlarının en güzel haftasını yaşayacaktır.

Öte yandan, Yıldız Erol’la buluşur ve gerçekleri soruşturur. Sonunda, Reyhan’ın buraya neden geldiğini öğrenir ve karşısına çıkar. Bunun hesabını Reyhan’a soran Yıldız’ın hesaplaşması bu hafta yaşanacaktır ve tabi Ailesiyle olan yüzleşmesi de..

Beni Affet 9 Mayısta neler olacak?

 

Beni Affet’de Geçen Hafta
Evinde bulunan fişler Ahmet’i ele vermektedir; ancak Cüneyt ve Feride bu delilleri illegal yollardan elde etmişlerdir; ancak bu deliller komiser Savaş’ı Ahmet’in son planına götürecektir. Çiçek ise istemeden de olsa katil olmaktan son anda Komiser Savaş’ın detaylı çalışması ile kurtulur.

READ  Beni Affet 1179 Bölüm Özeti 9 Mayıs

Kader ve Mahir ise çocuk yapabilmek için verimli bir haftada olduklarının farkındadırlar; ancak Neriman nedeniyle bir türlü evde rahat edememektedirler. Kader sonunda bu soruna kökten bir çözüm bulur ve Kader ve Mahir aşk dolu bir hafta geçirirler.

Demir ise bu yaptığı planın Bahar’a kavuşmak için son plan olduğunun farkındadır. Demir artık iyice köşeye sıkışmıştır ve yapması gerekenin Bahar ile gerçek bir ilişki ve gerçek bir evlilik olduğunun farkındadır.