Beni Affet 973 977. Bölüm Tüyoları 9 Mayıs 13 Mayıs Özeti

Beni Affet 973 977. Bölüm Tüyoları 9 Mayıs 13 Mayıs Özeti12 nisan beni affet

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet yeni haftaya yeni olaylarla giriyor. Beni Affet dizisinin 973. bölüm, 974. bölüm, 975. bölüm 976. bölüm ve 977. bölüm özetlerini kapsayan ve Beni Affet dizisi 9 Mayıs, 10 Mayıs, 11 Mayıs, 12 Mayıs ve 13 Mayıs günlerini kapsayan özeti bu sayfada bulabileceksiniz.

Eylül ikince kez ölümün pençesine düşmüştür; Ahmet bu sefer amacına ulaşmış ve zehri kendi vermiştir: Eylül ise Ahmet’in kendisine verdiği ilacı fark eder ve hemen Feride ve Cüneyt’e haber vermeye çalışır. E Bu “ikinci” kez yaptıkları haince eylemdir ama Eylül buna boyun eğmeyecektir, Çünkü kardeşi Feride ve Cüneyt vardır. İkili son anda yetişirler ve Eylül’ü hastaneye götürürler ve hayatını kurtarırlar.

Aziz ise Eylül’ün zehirlendiğini duyunca eve koşar. Eve gelen Aziz evde Ahmet’i görünce şok olur. Cüneyt’le Feride’nin Eylül’ü zehirledikleri içim Çiçek’in yakasına yapışır. Aziz’in eve gelmesi, Ahmet’i orada bulması bir anda bütün dengeleri değiştirir. Bu zamana kadar “serbest” gezen Ahmet’in ne işi vardır orada? Tabi ki Eylül’ü öldürmeye çalışmıştır.Beni Affet 6 Mayıs fotoğrafları

Öte yandan kurtarılan Eylül, kendisini zehirlemeye çalışanın Ahmet olduğunu söyler ve artık Solmaz’a uzanan yolda açılmıştır. Feride ve Cüneyt’in bu hamleleri Hasret’i köşeye sıkıştırmış, Feride Çiçek’in kaçmasına yardımcı olduğu için Feride ve Cüneyt tarafından öfkeye maruz kalmıştır. Çember daralmaktadır, Cüneyt Solmaz ve Hasret’in ipini çekmek için gün saymaktadır artık.

Boşanma davasında, boşanmak istemeyen Demir’in tavırları, Kemal’i karısını baştan çıkartmakla suçlaması, Kemal’in nevrinin dönmesine sebep olur, Bir anda Demir’in boğazına yapışan Kemal’i elinden zor alırlar. Kemal için kurtulmanın tek yolu, İnci cinayetini çözmektedir.

İnci’yi öldüren Faruk’un kim olduğunu ve Demirle bağlantısını araştırmaya koyulan Kemal, Faruk’un kızını iyileştirmek içi Demir’den para aldığını öğrenir. Bu işin içinde kim varsa ortaya çıkartıp, Demir’i hapse tıkıp Bahar’ına kavuşmak isteyen Kemal’in macerası son sürat devam ederken, Elif ve Umut arasındaki aşk da başlayacaktır.

Umut’un geçirdiği küçük kaza, aileyi telaşlandırırken Elif’in iyice canını sıkmıştır. Umut’un başına gelenlerden sonra duygularını ifade eden Elif ve Umut sevgili olarak karşımıza bu hafta çıkacaktırlar. Onca sıkıntının ortasında açan bir çiçek olacaktır bu aşk.

Öte yandan, Yıldız Erol’la buluşur ve gerçekleri soruşturur. Sonunda, Reyhan’ın buraya neden geldiğini öğrenir ve karşısına çıkar. Bunun hesabını Reyhan’a soran Yıldız’ın hesaplaşması bu hafta yaşanacaktır ve tabi ailesiyle olan yüzleşmesi de.

Bütün bunların ortasında, “Leyla” isimli bir küçük kız, Feride’nin karşısına çıkıp “anne” dediğinde her şeyden başka da bir hikaye anlatılmaya başlanır. Leyla “kimdir” ve neden “Feride’ye anne demektedir? Nereden çıkmıştır bu küçük kız? Aziz’le, Eylül’le ne alakası vardır?

Beni Affet dizisinin 973. bölüm 974. bölüm 975. bölüm 976. bölüm ve 977. bölüm özeti

Cüneyt ve Feride çalışmalarının sonucunu almışlar ve Doktor Ahmet’i kıskıvrak yakalatmışlardır. Doktor Ahmet’in verdiği ifadeler kan dondurucu niteliktedir ve Eylül’ün canı tehlikededir.

Çiçek’in ailesi perişan durumdadır; Çiçek’in ailesini kurtarmasının tek yolu Eylül’ü bu dünyadan göndermektir. Çiçek aslında kötü bir insan değildir; Aziz Beyi de çok sevmiştir; ancak Solmaz ve Doktor Ahmet’in insafına ailesini bırakmayacaktır.

Elif ise Umut’un bu anlamsız soğuk davranmalarına bir anlam veremez. Umut’a yazdığı mektup ile ilgili çekinceleri vardır. Acaba bu mektup Umut’un eline ulaştığında nasıl tepki verecektir? Umut ise Elif’in teklifine cevap vermemesi nedeniyle kırgın ve yılgındır; kendisini kafasını dağıtacak işlere adamıştır.

Demir’in planı işe yaramış ve Bahar’ı getirtmeyi başarmış ve hain planını devreye sokmuştur. Bu plan Demir’in son şansıdır ve başarısız olma ihtimali yoktur. Demir Bahar’sız bir dünyanın anlamsız olduğunu düşünmektedir.

Beni Affet 973 977. Bölüm Tüyoları 9 Mayıs 13 Mayıs Özeti (1 Yorum)