Beni Affet 957. bölüm özeti 15 Nisan Kemal İnci’yi Kurtaracak mı

Beni Affet 957. bölüm özeti 15 Nisan Kemal İnci’yi Kurtaracak mı

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan ve yaklaşık 1000 bölüm ekranlara gelmesine rağmen hala izleyiciyi sıkmadan erkana kitlemeyi başaran Beni Affet dizisi haftanın son günü Beni Affet 957. bölüm ile ekranlarınıza konuk olacakBeni Affet 15 nisan 2016

Beni Affet dizisi 15 nisan cuma akşamı yayınlanak 957. bölümünde neler olacak işte detaylar

Beni Affet 957. Bölüm Özeti

Beni Affet 957. bölüm fotoğraflarıBeni Affet 15 nisan 2016 özetinde İnci Demir tarafından arabanın arkasına atılarak götürülür. İnci bir kez daha Kemal’in iyi niyetini suistimal etmiştir. Kemal tam her şey çözüldü tüm sıkıntılar bitti derken İnci’yi elinden kaçırır.

Demir tam anlamıyla taktik değiştirmiştir; çünkü Kemal’in İnci’den gerçekleri ve tüm olan biteni öğrendiğini bilmektedir. İnci artık Demir’in gözünde değersizdir. Demir, yeni taktiği ile olaylardan suçsuz olarak sıyrılmanın yolunu bulmuştur.

Bahar ve Kemal ise her şeyi bir kenara bırakarak oğulları Yusuf’u da yanlarına almış ve yeni bir hayata merhaba demiştir; ancak bu hayat bekledikleri kadar kolay olmayacak; kötülükler Kemal ve Bahar’ın peşini bırakmayacaktır.

Elif ve Umut aşkında hala yoğun gizemler vardır; yurttaki oda arkadaşının parayı aldığını düşünen Elif Umut ile birlikte gerçeğin peşine düşer.

Feride ise hala Sedat’a yüz vermeye devam etmekte; Cüneyt ise çıldırmaya devam etmektedir. Cüneyt Feride’nin bir sözüne bakmaktadır; onu kurtarmak için ancak Feride kendisine ve sevdiklerine Sedat’ın zarar vermesinde korkmaktadır.Beni Affet 957. bölüm

Reyhan’ın yüzünden Murat’ın başının belaya gireceğini düşünen Osman Kozan ise bu işe el atmaya hazırdır.  Zühre ise kirli ittifaklara karşı, Eylül’e kendisinin bakmak istediğini söyler.