Beni Affet 954. bölüm Özeti İnci Demir’den Kurtulur 12 Nisan

Beni Affet 954. bölüm Özeti İnci Demir’den Kurtulur 12 Nisan

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde bu salı neler olacak işte detaylar. Beni Affet’te Bahar ve Demir arasında tüm ipler kopar. Bahar Demir’in ne kadar tehlikeli olabileceğini İnci’yi öldürmeye çalışması ile görmüştür. Kemal’in anlattıkları karşısında büyük bir şok yaşayan Bahar Şahin’in zor durumuna rağmen yine de Kemal demeye devam eder. Şahin ise hastalanmasının bile Bahar ve Kemal aşkı arasına giremediğini görür. Peki Şahin’in Demir ile kızının ilişkisinden ne çıkarı vardır?

Suçsuz olduğunu ispat etmeye çalışan Ahmet, Feride’nin evine ziyarete gelir.

Aziz ise kızının gerçekten Sedat’ı sevdiğini düşünür; kendisine çok yardımları dokunan Sedat ile kızının arasını bulmaya çalışması ise Cüneyt’i çok zedeler.

Beni Affet 954. bölüm fotoğraflarıİnci ise Demir’den son anda kurtulur ve kendini Kemal’in güvenli kollarına atar. Kemal ise olanları polise anlatmasını ister İnci’den. İnci ise Kemal’den şok bir istekte bulunacaktır. Kemal ise Demir’den kurtulduğuna oğluna ve sevdiğine kavuşacaktır.

Yaptığı kötülüklerin ortaya çıkmasından korkan Demir ise Tekin’le işbirliği yaparak İnci’den kurtulmak ister.

Cüneyt ve Sedat arasında engellenemez bir savaşın başlayacağı çok açıktır. İki tarafta bu büyük savaş öncesi güç toplamaktadır. Feride ise Sedat’ın ne kadar tehlikeli olabileceğinin farkındadır ve sevdiklerini Sedat’tan korumak zorundadır.

Kozanları yeni bir tehlike beklemektedir. Reyhan ve Murat’ın karşı karşıya geleleri olayların fitilini ateşleyecek olaydır. Sedat’tan yardım isteyen Murat, bir şekilde Ünal’ın adresine ulaşır, ama işler hiç istediği gibi gitmeyecektir, çünkü Ünal tehlikeli bir adamdır ve Murat’ın bu hamlesi bütün Kozan ailesini tehlikeye atacak bir hamledir

 

READ  Beni Affet 1160. bölüm özeti Beni Affet 12 nisanda neler olacak