Beni Affet 953. bölüm 957. bölüm Özeti 11 nisan 15 Nisan Tüyoları

Beni Affet 953. bölüm 956. bölüm Özeti 11 nisan 15 Nisan Tüyoları

Star Tv ekranlarının en çok izlenen günlük dizisi Beni Affet yeni bir haftaya daha merhaba diyor. Beni Affet dizisinin 11 nisan 12 nisan 13 nisan 14 nisan ve 15 nisan tüyoları ile Beni Affet dizisinin 953. bölüm 954. bölüm 955. bölüm ve 956. bölüm  ve 957. bölüm özetini sayfamızda paylaşacağız.

Beni Affet 11 nisan 15 Nisan Tüyoları

Beni Affet sedat ve baharBeni Affet dizisinde önümüzde ki haftalarda şok gelişmeler yaşanacak işte Beni Affet dizisinde gelecek haftalarda yaşanacak olaylar

Feride ve Sedat arasında beklenmedik yakınlaşmalar olacaktır. Feride ve Sedat arasında olmayan evlilik gerçeğe mi dönecektir. Feride sevdiği adam Cüneyt’e Sedat ile birlikte olarak sadakatsizlik mi yapacaktır?

Asla Feride Sedat’ı sevmeyecektir; ancak Sedat deli gibi aşık olmuştur Feride’ye. Feride ise kendisine aşık olan Sedat’ın kötü bir insana dönüşebileceğini bilmektedir. Feride’nin adımları hep geriye doğrudur, Sedat’ın kendisini tehdit etmesi, sevdiklerine zarar vereceği korkusu vardır içindeBeni Affet 954. bölüm

Nimet ise yeni bir plan içindedir. Yeğeni Sedat  ile Feride arasında olmayan aşkı körüklemeye çalışır; ancak duman olmayan yerden ateş çıkmayacaktır. Hala Nimet’in bu çabaları ise Osman Kozan’ın canını sıkmaya yeter. Özellikle Nimet’in gözünü diktiği ve yardımcı olarak yanında göreceği Hasret’in varlığı Nimet’in elini güçlendirmektedir.

 

Kemal’in Demir’den kurtulmak için tek çıkar yolu İnci’dir; eğer inci gerçekleri polise anlatmayı kabul ederse her şey daha güzel olacaktır. Demir ise İnci’den kurtulması gerektiğinin farkındadır. Demir katil olmaya karar vermiştir; ancak İnci düşündüğü kadar kolay avlanmayacaktır.

İnci sonunda tüm gerçekler Kemal’e anlatır. İnci’nin tek korkusu vardır; Demir’in kızını öldürdüğü gibi kendisini de öldürmesi. İnci’nin korkuları gerçek olacak ve Demir onu öldürmeye teşebbüs edecek; ancak İnci’yi son anda şansı kurtaracaktır.  Kemal İnci’nin sıkıştığını görünce ona bir teklif götürür; Eğer Demir’in yaptıklarını dosdoğru polise anlatırsa onu Demir’in elinden kurtaracaktır. İnci’nin de gerçekleri polise anlatmak için Kemal’den bazı şartları vardır.

READ  Beni Affet 953. bölüm 954. bölüm Tüyoları 11 Nisan 12 Nisan Özeti

Beni Affet’de Bahar ve Kemal’in en büyük düşmanı Demir’dir Bahar’ı yine hastane köşeleri ve hapishane beklemektedir. Beni Affet’te bu sezon kimse hapishaneye düşmedi derken kara haber Kemal ve Bahar cephesinden geldi. Demir’in psilikleri yavaş yavaş ortaya çıkarken artık Bahar Demir’in masum ve yardım sever olmadığının farkındadır. İnci ise bebeğinin katilinin Bahar veya Kemal değil Demir olduğunun farkındadır.

Demir kötülüklerine devam ederken bir anda avcı yerine av olur. Polisin peşinde olduğu Eylül Demir’den bebeğinin kanını almak ister. Bahar ise babası Şahin’i kimin zehirlediğini öğrenmiştir. Bahar Demir’den kurtulmaya çalışırken İnci’nin Demir’i öldürme teşebbüsü üzerine kalır. Demir ise yaralanmasını Bahar ve Kemal’i ayrılmak için kullanacaktır.