Beni Affet 950. Bölümde neler olacak 6 Nisan Özeti Elif ve Umut Aşkı

Beni Affet  950. Bölümde neler olacak 6 Nisan Özeti Elif ve Umut Aşkı

Beni Affet dizisi 950. bölümde Elif ve Umut arasında ateş bacayı sarmıştır. Elif kendisine balonları şişirmede yardım eden ve işini kaybetmesine engel olan Umut’un karakterine bayılmıştır. Elif her ne kadar Umut’a yakın davranmaya çalışsa da Umut Elif’e çok soğuk davranmaktadır. Umut’un neden kadınlara karşı bu kadar sert olduğunu anlayamayan Elif aslında Umut’un içinden melek gibi bir kalp çıkacağına inanmıştır.

Levent’in çabalarıyla iyileşen Eylül, Kemal ve Demir’in ortak olduğu klinikte fizyoterapiye başlamıştır. Feride’nin kendisi için planladığı sürpriz bir doğum günü partisi Sedat’ın çok hoşuna gider. Sedat’ın halasına karşı normal karı koca rolü oynayan Sedat ve Feride’nin bu oyunu, Sedat için gerçeğe mi dönüşecektir?

Şahin’in ise kızı Bahar’ı Kozanların evinden almaya gitmesi bardağı taşıran son damla olmuştur. Şahin her ne kadar Bahar’ı Kemal’dan ayırmak istese de Kemal ve Bahar’ın aşklarına kimse engel olamayacaktır.

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi gün geçtikçe kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak dizimize Elif karakteri dahil oldu. Bu hafta da bol bol Umut Elif aşkını konuşacağız. Eğer Umut ve Elif karakterini izleyici beğenirse Elif karakterine hayat veren Esengül Aypek dizimize yeni sezonda da devam edecek

Beni Affet yeni bölümü ile 6 nisan çarşamba akşamı 950. bölümü ile Star Tv de olacak. Beni Affet 950. bölüm özeti sayfamızda.

Beni Affet  6 Nisan Özeti Tüyoları

Beni Affet 6 Nisan Özetinde Umut Elif’in başına bela olur. Alışveriş merkezine giden Umut Elif’i görür görmez tutulur. Daha önce kimse de yaşamadığı duyguları yaşadığını fark eden Umut Elif’in çalıştığı mağazaya musallat olur. Elif ve Umut aşkı dillere destan olacaktır.

READ  Beni Affet 5 Nisan 6 Nisan Tüyoları 949 950. bölüm Bahar'ın Kararı değişecek mi?

Beni Affet 950. Bölüm şahin öldü mü 951. bölümReyhan Murat aşkında ise önemli bir gelişme yaşanır. Reyhan’ın izini bulan Murat Reyhan’ın başka biri ile beraber olduğunu görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Feride Güneş’ine kavuşmuştur; ancak içi hala rahat değildir. Güneş’in geleceği için Zehra’dan Feride’ye tekrar geçmek ister. Feride’nin bu hamlesi ise en çok Sedat’ın moralini bozar