Beni Affet 947. bölüm Demir’in Pislikleri Ortaya Çıkar 1 Nisan

 Beni Affet 947. bölüm Demir’in Pislikleri Ortaya Çıkar 1 Nisan

Beni Affet dizisinde sonunda kötüler kaybediyor ve iyiler kazanıyor. Kemal sonunda kendi gelir ve yavaş yavaş iyileşme belirtileri gösterir. Demir ise yaptığı planla başına büyük bela alır. Demir’in Kemal’i öldürmeye çalıştığını fark eden doktor ise Demir’in başına büyük bela olacaktır. Demir’i yaşananları Kemal’in ailesi ile paylaşırım diye de tehdit eder. Demir ise yaptıkları pislikleri ortaya çıkacak olmasından ve Bahar’ı kaybedecek olmasından çok korkmaktadır.

Sağlığı günden güne iyiye giden Kemal, Bahar’ın Demir’den ayrılacağı müjdesi ölüm döşeğinde almış ve havalara uçmuştur. Bahar’ın Demir’den ayrılacağınırı öğrenen Bahar’ın babası Şahin ise, buna şiddetle karşı çıkar. Asla böyle bir şeye izin vermeyeceğini söyleyen Şahin Demir’den mi korkmaktadır? Demir ise Bahar’dan vazgeçmeye asla tahammülü yoktur. Neriman’ın planlarına karşı artık temkinli davranan Kader ise strateji değiştirir.

Feride kızı Güneşi kendi üzerine almaya kararlıdır; ancak Kızı Güneş’in velayetini alabilmek için öncelikle kendi ismini değiştirmesi gereklidir.  Feride, her şeyi göze almıştır. Ancak Sedat’ın durumdan haberdar olması Feride’nin planını bozar. Sedat ve Cüneyt’in sözde sıcak olan ilişkisi, artık aleni blöflerin havada uçuştuğu bir ilişki olmuştur. Erol’a ulaşan Murat’ın tek isteği bir an önce Reyhan’ı bulmaktır.

Beni Affet Güneş’i kaçıran ve Hasret’in eski sevgilisi Volkan Kimdir? Detaylar için Tıklayınız

Beni Affet 947. bölüm fotoğraflarıİnci ise yine polislerin elinden kurtulmuştur; ancak İnci’ye yardım edecek çok kimse kalmamıştır. İnci Kemal’in yaşadığını öğrenmesi ile rahat bir nefes alsa’da artık İnci’yi zor günler beklemektedir.

Beni Affet Umut’a İstenmeye Gidilen Kız Kimdir? Sevgi Umut’a kimi isteyecek detaylar için TIKLAYINIZ

Beni Affet 947. bölüm’de Neler Yaşanacak

Beni Affet 947. bölüm özetinde Feride kızı Güneş’i Hasret’in eline bırakmak istemez. Cüneyt ise kızı Güneş’i Sedat’la baş başa bırakmak istemez; artık iki tarafında sabrı kalmamıştır. Hasret ise bebeğini kucağını alacağı günü beklerken Cüneyt Hasret’in gerçekten hamile olmadığından şüphelenecektir. Hasret’in annesi Solmaz ise yaşı sebebi ile anne olmakta oldukça zorluk geçirmektedir. Solmaz’ın ağrıları vardır. Bebeği artık büyümektedir ve saklamakta zorlanmaktadır. Hasret annesinin ortalıktan kaybolması gerektiğini düşünmektedir.