Beni Affet 9 Şubat Özeti 1116. Bölüm de neler olacak

Beni Affet 9 Şubat Özeti

Onur ve Bahar mutlu bir gün geçirirken Ajda’yı takip eden fotoğrafçıdan gelen haberle allak bullak olurlar. Artık Ajda’nın İsmet’i aldattığına emin olan ikili, Ajda’nın yasak aşkının Şahin olduğunu öğrenmenin eşiğindedir. Mahir’le buluşmaya gelen Kader, Mahir’e hiç ummadığı şeyler söyler. Öte yandan Ceylan, nikâh için Mahir’i bekler.

Osman’ın oyunuyla hırsızlıkla suçlanan Feride, Yaman’ın yüzüne nasıl bakacağını bilemez. Ancak olayın gerçek yüzünü öğrenen Yaman, Cüneyt’i yanına çağırır. Cüneyt her şeyden habersiz gittiği bu buluşmada çok zor bir karar vermek zorunda kalır. Murat ise ilk kez Sıla’nın yüzünü güldürecek bir şey yapar.

Beni Affet 8 Şubat Özeti

Beni Affet dizisi 9 Şubat perşembe günü 1116. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet 9 Şubat özetini ue yazık ki partnerimiz Focus Film’in istediği zamanda yayınlamak zorundayız; şuanda özet yayınlanma zamanı gelene kadar biz sizlere Beni Affet’in 9 şubat haftasının çekimlerinde ki sahnelerden bahsedelim.

Kader’le Mahir mahkeme tarafından boşanmışlardır. Mahkeme boşanmaya karar verse de ne Mahir için Kader bitmiştir ne de Kader için Mahir.  Mahir deliler gibi Kader’e aşıktır; aynı şekilde her şeye rağmen Kader’de Mahirsiz yaşayamayacağının farkındadır.  Mahir Kader’e çiçekler gönderip boşanmadan sonra bile onun gönlünü almaya çalışır.  Mahir’in Kader’in peşinde olması Kader’i de mutlu eder içten içe

Diğer taraftan bu duruma şahit olan Ceylan resmi olarak biten Kader ve Mahir evliliğini noktalamak için yeni bir plan yapar. Ceylan Mahir’e kendisine resmi nikah kıymadığı sürece evladını göremeyeceğini söyler. Mahir aşkı ile evladı arasında kalmıştır.  Ceylan  her şeyi göze almıştır eğer Mahir ona nikah kıymazsa bebeğini de alıp çekip gidecektir. Bu hafta Ceylan için varlık yokluk savaşıdır.

Öte yandan Sıla, Murat’ın kazağını mahvetmiştir, onu düzeltmek için bir yol ararken yolunu kaybeder. Kozan’ların bir anda kaybolan Sıla’nın peşine düşmeleri bir yandan komik bir durum yaratırken bir yandan da herkesi telaştıran bir hadiseye dönüşür. Sıla’nın karşısına çıkan kötü adamlar Sıla karşı karşıyadır. Sıla kötü adamlardan kurtulur ancak bu seferde kendisini karakolda bulur.

Murat ise Sıla için çok endişelenmiştir; zira Sıla ona babasının emanetidir.

Beni Affet 9 Şubat Özeti 1116. Bölüm de neler olacak (4 Yorum)

  1. Bu dizini ilk gunden izlemedigime pesmanim ama sadece 10 cu bolumden basladim.bakmaya ve kacirmiyorum.tùm ekiplere basarilar dilerim ve sabir