Beni Affet 9 Haziran Perşembe Özeti 996. Bölümde Neler Olacak Demir’in Sonu Geliyor

Beni Affet’te 9 Haziran Perşembe Neler Olacak? İşte detaylar

Beni Affet 9 Haziran izleBeni Affet dizisinin  9 haziran perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Faruk’un karısı ile iş birliği yapa Kemal ve Bahar sonunda Demir’den kurtulmaya çok yaklaşmıştır. Demir’in İnci’yi öldürdüğünü ve suçu Faruk’un üstlendiğini ispat etmek üzere olan Kemal Demir’in sonunun geldiğini artık görmektedir.

Beni Affet 9 Haziran Perşembe ÖzetiBeni Affet 9 Haziran Perşembe resimleri

Kemal sonunda Şahin’in üstlerinde ki baskısını kırdıktan sonra hapisten kaçan Faruk’un peşine düşerler. Faruk’un karısının yanına geldiğini haber alan  Kemal ve Bahar’ın Faruk’a teklifleri Faruk’u çok mutlu ederken Demir’in de sonunu getirecektir.

Umut ve Elif ise Mahir’e olan borçlarını ödemekle kalmamış; aynı zamanda birer reklam yıldızı olmaya başlamışlardır. Solmaz ise resmen tongaya gelmiş ve güvendiği Cüneyt’e her şeyi anlatmıştır. Cüneyt’e güvenen ve kendisini kurtaracağını düşünen Solmaz Hasret’in kızacağı şok bir yanlış yapmıştır. Cüneyt artık her şeyin ortaya çıktığını ve Eylül’ün kendisini Ahmet ile gördüğünü hatırladığını söyleyince Solmaz’ın tüm savunma mekanizması bir anda kırılır.

Eylül ise artık resmen sevgili oldukları şifacı Levent ile aşk yaşamaya başlamıştır. Levent ise Eylül’e olan aşkında samimidir. Beni Affet 956. bölüm fotoğrafları

Beni Affet 9 Haziran Perşembe Özeti 996. Bölümde Neler Olacak Demir’in Sonu Geliyor (4 Yorum)

  1. Filimin boku çıktı demir niye girdil filme herkez diziden vazgeçmeye başladı bi kavuşamadılar senarist bi akıllı film vardı boku çıktı